
Акумуляторний мийний пилосос Karcher FCV 3 (1.056-122.0) ( Чорний ) DS
14 879 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1.056-122.0-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ручний мийний пилосос FCV 3 забезпечить сяйну чистоту у вашому домі! Завдяки інноваційній функції Xtra!Clean цей апарат виконує 3 завдання: очищає підлогу, як пилосос, виконує вологе прибирання та висушує підлогове покриття. Він дає змогу легко очищати як тверді поверхні, так і килими та навіть збирати з підлоги рідини. Завдяки цьому забезпечується чимале прискорення прибирання — економія часу досягає 50%. Три режими прибирання — стандартний із подаванням води, сухого прибирання та підвищеної потужності Advanced!Power — гарантують усунення будь-яких забруднень, чи то пил, шерсть хатніх тварин або стійкі плями. Прогресивна технологія Hygienic!Spin з частотою обертання роликової щітки до 500 об/хв забезпечує не тільки чудовий результат вологого прибирання, а й видалення до 99% бактерій, тобто гігієнічну чистоту. Водночас енергії довговічного акумулятора досить для тривалої (до 30 хвилин) роботи, що дає змогу без перерв очистити до 130 кв. м підлоги, а функція самоочищення полегшує очищення апарата та унеможливлює контакт із брудом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-подсветка щетки | без подсветки |
| Бренды | - |
| Вес | 3.763 кг |
| Время зарядки аккумулятора | до 4 часов |
| Время полной зарядки аккумулятора | 3 ч |
| Время работы на одном заряде | до 30 минут |
| Время работы от аккумулятора (обычный режим) | 30 мин |
| Входит в комплект поставки | пылесос, универсальная роликовая щетка, моющее средство, зарядная, парковочная и чистящая станция, щетки, фильтр |
| Выпускной фильтр | микрофильтр |
| Для мебели | Нет |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Индикатор заполнения пылесборника | отсутствует |
| Индикатор заряда | Да |
| Количество уровней мощности | 1 режим |
| Мини-турбощетка | Нет |
| Модуль для влажной уборки | Да |
| Мощность всасывания | нет данных |
| Мягкий валик | Да |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Насадка прямого всасывания | Нет |
| Настенный крепеж | отсутствует |
| Объем пылесборника | 0.31 - 0.5 л |
| Питание | Аккумулятор |
| Пол/Ковер | Нет |
| Потребляемая мощность | 160 Вт Вт |
| Регулятор мощности | на ручке |
| Сбор воды | Да |
| Съемный пылесос | без съемного пылесоса |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип пылесоса | вертикальный |
| Тип ручки | Прямая |
| Тип уборки | моющая |
| Турбо-режим | отсутствует |
| Турбощетка | Нет |
| УФ-обработка | Нет |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Циклонная система | Нет |
| Щелевая | Нет |
| Эко-режим | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 14 879 ₴







