Зволожувач повітря Deerma Humidifier DEM-F952W
Deerma DEM-F952W — сучасний зволожувач повітря, що поєднує передові технології з практичними функціями, що забезпечує ідеальні умови у вашому домі. Завдяки інтелектуальному керуванню, стерилізації, ароматерапії, високій ефективності зволоження та сучасній системі фільтрації він є чудовим вибором для людей, які піклуються про комфорт і здоров'я у своєму оточенні.
Продуктивність 300 мл/год
Сенсорний дисплей
Функція стерилізації повітря
Ароматизація
Об'єм резервуара на 4.8 л
Безперервна робота до 12 годин
Миттєва УФ-стерилізація
Вбудована УФ-лампа зробить повітря у вашому будинку не тільки зволоженим, але й безпечним. Вода для зволоження спочатку проходить через зону стерилізації, а вже потім потрапляє в кімнату.
Зручне Smart-керування
Завдяки мобільному застосунку користувачі можуть віддалено керувати пристроєм, регулюючи рівень вологості, графік роботи, а також функцію вмикання та вимкнення. Це ідеальне рішення для людей, які хочуть адаптувати зволоження повітря до своїх особистих потреб і способу життя, забезпечуючи оптимальні умови вдома.
Вся інформація на дисплеї
Вбудований датчик температури та вологості дає змогу бачити температуру в реальному часі, вологість, поточний режим зволоження й іншу інформацію — все це можна контролювати на інформативному сенсорному дисплеї.
Ароматизація
Додайте свій улюблений аромат в аромабокс і наповніть кімнату приємними запахами, щоб максимально розслабити тіло та розум.
Зручні параметри
Завдяки потрійній фільтрації шкідливі пил і газ відокремлюються, створюючи для вас чисте та свіже середовище в домі.
Зволоження з ранку й до вечора
Завдяки резервуару для води великої ємності немає потреби часто доливати воду. Після наповнення зволожувач може працювати до 12 годин без перерви, наповнюючи чистим і вологим повітрям весь дім.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deerma |
| Тип | Увлажнитель |
| Дополнительные функции и характеристики прибора | |
| Ароматизация | Да |
| Дисплей | Да |
| Озонирование | Нет |
| Таймер | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | Да |
| Автоматическая регулировка влажности(гигростат) | Да |
| Автоотключение | Да |
| Вентиляция | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 216 х 214 х 298 мм |
| Детский дизайн | Нет |
| Диапазон емкости резервуара для воды | 3.1 - 5 л |
| Диапазон мощности | 30 Вт и менее |
| Емкость резервуара для воды | 4,8 л |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Ионизация | Нет |
| Обслуживаемая площадь | 30 м2 |
| Очищение | Нет |
| Подсветка корпуса | без подсветки |
| Потребляемая мощность | 30 Вт Вт |
| Производительность | 251 - 400 мл/ч |
| Расход воды | 300 мл/ч литр/мин |
| Регулятор интенсивности испарения | Да |
| Регулятор интенсивности пара | Да |
| Рекомендованная площадь обслуживания | 21 - 30 м2 |
| Способ установки | Напольный |
| Тип питания | Сеть |
| Тип увлажнения | паровой (горячее испарение) |
| Управление | Сенсорное |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цвет | Черный |
| пульт ДУ | без пульта ДУ |
Информация для заказа
- Цена: 3 359 ₴









