Ви хочете швидко та якісно готувати? Тоді вам просто необхідна мінідуховка First FA-5044-1. Готувати в мініпечі легко, швидко та комфортно. Курка або риба, м'ясо або овочі — вам залишається тільки вибрати та встановити потрібну для випікання температуру, час і програму. Таймер спрацює після здійсненого процесу, і мініпіч вимкнеться сама. Це дуже зручно для того, хто любить робити кілька справ. Електропіч First FA-5044-1 — це чудовий вибір для поціновувачів якості в усьому.
Повністю чорна, загострена з окантовкою з неіржавкої сталі, компактна мінідуховка з внутрішньою підсвіткою й безступеневим регулюванням температури до 230 °C не тільки має гарний вигляд, але й економить час і нерви під час приготування їжі. Запіч, приготувати на грилі, підсмажити — все виходить без особливих зусиль. Ви також заощаджуєте гроші, порівнюючи зі звичайними духовками: мініпіч у багато разів енергоефективніша.
Доступні дві висоти стійки для роботи з верхнім нагріванням, нижнім нагріванням і конвекцією. До комплекту входить знімний піддон для крихт для легкого очищення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | First |
| Гриль | Да |
| Конвекция | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вертел | Нет |
| Вес | 7.5 кг |
| Габариты (ШхВхГ) | 530x335x380 мм |
| Диапазон мощности | 1501 - 2000 Вт |
| Диапазон объема | 31 - 40 л |
| Дисплей | без дисплея |
| Количество режимов | 6 |
| Количество стекол в двери | 1 шт |
| Конфорка | Нет |
| Максимальная температура | 230 °С град. |
| Объём | 35 л |
| Пароварка | Нет |
| Подсветка камеры | с подсветкой |
| Размораживание | Нет |
| Регулировка температуры | Да |
| Решетка / Противень | есть / есть |
| Таймер | с таймером |
| Тип переключателей | поворотные |
| Цвет | Черный |
| Шашлычница | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 4 959 ₴







