Сучасний і компактний акумуляторний пилосос Deerma T10W створений спеціально для максимально якісного й ефективного прибирання Вашого житлового приміщення. За допомогою потужного вбудованого двигуна зі швидкістю 120000 об/хв і акумулятором великої ємності 6х2200 мА·год дає змогу прибирати з повним комфортом і свободою.
Сучасний і компактний дизайн
Висока потужність всмоктування 20 кПа
Акумулятор великої ємності на 6х2200 мА·год
Можливість використання як мініпилососа
Надійна та міцна конструкція
Потужний вбудований двигун
Високопотужний двигун зі швидкістю 120000б/хв забезпечує ефективну роботу, створюючи величезний негативний тиск і забезпечує чудову ефективність прибирання Вашого житлового приміщення.
Легке прибирання будь-якого забруднення
Завдяки високій потужності всмоктування 20 кПа та двом рівням регулювання Icon 85AW здатний за один раз прибрати весь дрібний пил і дрібне сміття, а шерсть домашніх тварин і волосся не залишиться на підлозі та буде прибрана за лічені секунди.
Довгий час автономної роботи
За допомогою акумулятора великої ємності на 6х2200 мА·год, Deerma T10W забезпечує безпечне й ефективне прибирання від кімнати в кімнату.
Безперервне прибирання впродовж 40 хвилин
Одного заряду акумулятора Deerma T10W вистачає на прибирання площею 200 кв/м, що означає комфортне прибирання всього Вашого будинку.
Підсвітка під час прибирання
Deerma T10W має вбудовану в щітку спеціальну зелену світлодіодну підсвітку, яка дає змогу освітлювати площу прибирання перед пилососом навіть у найтемніших куточках Вашого будинку для досягнення ідеальної чистоти.
Спеціальна V-подібна щітка
Спеціальна V-подібна спіральна щітка в сукупності з потужним рівнем всмоктування забезпечує повне прибирання всього дрібного сміття і волосся швидко та легко.
Продумана конструкція щітки
38 зубців, які розміщені перед щіткою, гарантують, що ні волосся, ні шерсть хатніх тварин не намочуються на щітку.
Глибоке очищення навіть у найвужчих місцях
Ультратонка щітка діаметром 48 мм і ергономічний корпус діаметром 94 мм дають змогу легко прибирати під диваном або в вузькому куточку Вашого будинку.
Високоефективна система фільтрації
Технологія 6-кратної системи циклонної фільтрації ефективно перехоплює й відокремлює дрібні частинки пилу, що запобігає повторному потраплянню пилу в повітря, забезпечує чистіше повітря на вході.
Ультралегкий дизайн
Ультралегкий дизайн пилососа Deerma T10W забезпечує прибирання не тільки на підлозі, але й прибирання в куточках стелі, водночас руки не втомляться й не болять.
Функція мініпилососа
Deerma T10W ідеально підходить для точнішого прибирання меблів. Глибоке та портативне очищення куточків меблів забезпечує чистоту та свіжість у Вашому домі.
Вертикальна стійка для зберігання
Пилосос фіксується на стіні вертикально для надійного та безпечного зберігання з усіма необхідними аксесуарами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deerma |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип | Вертикальный |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип уборки | Сухая |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-подсветка щетки | с подсветкой |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 2 кг |
| Время зарядки аккумулятора | 4 - 6 часов |
| Время полной зарядки аккумулятора | 4 ч |
| Время работы на одном заряде | 31 - 45 минут |
| Время работы от аккумулятора (обычный режим) | 40 мин |
| Входит в комплект поставки | пылесос, турбощетка, центральная трубка, щелевая насадка, насадка для мебели, настенный крепеж, адаптер питания |
| Выпускной фильтр | HEPA |
| Для мебели | Нет |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Индикатор заполнения пылесборника | отсутствует |
| Индикатор заряда | Да |
| Количество уровней мощности | 1 режим + Турбо-режим |
| Мини-турбощетка | Нет |
| Модуль для влажной уборки | Нет |
| Мощность всасывания | 85 Вт |
| Мягкий валик | Да |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Напряжение аккумулятора | нет данных |
| Насадка прямого всасывания | Нет |
| Настенный крепеж | в комплекте |
| Объем пылесборника | 0.3 л и менее |
| Пол/Ковер | Да |
| Потребляемая мощность | 290 Вт Вт |
| Регулятор мощности | на корпусе |
| Сбор воды | отсутствует |
| Съемный пылесос | со съемным пылесосом |
| Тип пылесоса | вертикальный |
| Тип ручки | Прямая |
| Турбо-режим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обработка | Нет |
| Уровень шума | 78 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Циклонная система | Да |
| Щелевая | Да |
| Эко-режим | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 4 339 ₴










