Інверторна технологія для швидкого приготування та рівномірного прогрівання їжі.
Швидкий старт
Ця функція дає змогу швидко задати час приготування, додаючи по 30 секунд кожним натисканням кнопки.
Дає змогу швидко задати потрібний час до 5 хвилин.
Економна та яскрава підсвітка
Світлодіодна підсвітка робить освітлення всередині печі яскравішим, що полегшує перевірку ступеня готовності страви, яка міститься в ній.
Еволюція інверторної технології Panasonic
Звичайні мікрохвильові печі можуть працювати тільки на одному рівні потужності (відбувається чергування увімкнення та вимкнення).
Оскільки інверторна технологія Panasonic забезпечує зміну потужних режимів, страви обробляються рівномірніше та виходять смачнішими.
Оптимальне нагрівання страви для отримання кращого смаку
Для кожного інгредієнта застосовується певна температура приготування, що забезпечує його аромат, структуру та харчову цінність. Інвертор оптимізує потужність нагрівання для кожного типу приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Panasonic |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Внутреннее покрытие | нет данных |
| Выпечка | Да |
| Габариты (В х Ш х Г) | 279 х 488 х 395 мм |
| Диаметр поворотного стола | нет данных |
| Инверторная система | Да |
| Максимальная мощность гриля | 1000 Вт |
| Мощность СВЧ | 1000 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Да |
| Тип | гриль + конвекция |
| Тип гриля | нет данных |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 9 839 ₴

