Доступна повновбудована посудомийна машина вузького формату з конденсаційним сушінням, повним захистом від протікання та можливістю під'єднання гарячої води. Виробник позиціюється як модель базової цінової категорії, орієнтована на економних користувачів, які віддають перевагу побутовій техніці перевірених європейських брендів.
Невелика ширина корпусу дасть змогу легко розмістити таку?-машину в кухнях обмеженої площі, тобто в умовах, у яких установка повнорозмірної моделі ускладнена або неможлива. Попри скромні габарити, посудомийна машина Indesit DSIC 3M19 вирізняється пристойною місткістю, гарною продуктивністю та високою якістю мийки. Висувна система кошика дає змогу за один цикл обробляти до 10 комплектів посуду та столового приладдя. Крім цього, у мийній камері, виготовленій із неіржавкої хромонікелевої сталі помістяться каструлі, сковороди та інші нестандартні предмети, які можна піддавати автоматизованій мийці.
Електронна система керування підтримує 7 програм, включно з програмою половинного завантаження, прискореним режимом швидкого миття слабозабрудненого посуду та делікатним режимом для тонкого скла та кришталю. Машина показує гідний рівень енергоефективності (клас А) і економно витрачає воду (12 л на цикл програми ЕСО).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Класс энергопотребления | A |
| Количество программ мойки | 7 |
| Тип управления | Электронное |
| Вариант установки | Полновстраиваемая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Половинная загрузка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-управление | Нет |
| Быстрая мойка | Да |
| Вид | узкая |
| Высота | 80.1 см - 85 см см |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 45 х 82 х 56 см |
| Другие программы | повседневная мойка, деликатная мойка |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Защита от протечки | Нет |
| Звуковой сигнал по завершению | Да |
| Индикация на полу | Нет |
| Интенсивная мойка | Да |
| Класс эффективности мойки | A |
| Класс эффективности сушки | A |
| Количество комплектов посуды | 10 |
| Количество корзин | 2 |
| Многофункциональные таблетки | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие ополаскивателя | Да |
| Наличие соли | Да |
| Обработка паром | Нет |
| Подсветка камеры | Нет |
| Расход воды: за цикл / за год | 11,5 л за цикл / 3220 л за год |
| Регулировка высоты корзины | без регулировки |
| Самоочищающаяся система фильтрации | Да |
| Таймер отсрочки старта | Нет |
| Тип | полновстраиваемые |
| Тип двигателя | асинхронный |
| Тип сушки | конденсационная |
| Третья дополнительная корзина | Нет |
| Уровень шума | 49 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 49.9 см и менее см |
| Эко-режим | Да |
| Энергопотребление: за цикл / за год | 834 Вт за цикл / 238 кВт за год |
Информация для заказа
- Цена: 15 375 ₴










