Хвилюватися не до чого
Не турбуйтеся — стан акумулятора наочно наведений на ручці. Пилосос не втратить потужності посеред прибирання.
Настінна станція заряджання
Після використання пилососа просто поставте його на настінну підставку, яка слугує станцією заряджання. Ви завжди знатимете, де ваш помічник чекає на вас, а його акумулятор завжди буде готовий до роботи впродовж ще 45 хвилин.
Ручний або вертикальний пилосос
Насолоджуйтеся всіма перевагами вертикального пилососа, який за лічені секунди перетворюється на ручний. Подбайте про чистоту всюди — від прибирання підлоги пилососом до оброблення дивана, салону автомобіля або очищення важкодоступних верхніх полиць.
Щітка для ліжка та гнучка трубка входять до комплекту
Крім турбощітки з електроприводом, щітки для видалення пилу або щілинної щітки, водночас дуже корисним пилососом з електроприводом постачаються додаткова щітка для ліжка та гнучка трубка. Їх можна використовувати з довгим шлангом всмоктування або з ручною частиною. Ви зможете виконати всі завдання щодо прибирання як удома, так і в офісі.
Ідеальний інструмент для очищення всіх типів підлог
Технологічно першокласний щітковий валик 2 в 1 з електроприводом забезпечує краще всмоктування. Вона збирає бруд і сміття як із твердих підлогових покриттів, так і з килимів. Завдяки конструкції, що передбачає знімання одним натисканням, можна легко знімати вал щітки, щоб спростити обслуговування. М'які накладки й амортизатори захистять жорсткі покриття підлоги та меблі.
Жодних пропущених куточків
Завдяки продуманому дизайну пилосос дуже гнучкий, що дає змогу легко дістатися до далеких кутів і пропилососити під шафами, столами та диванами. 6 потужних світлодіодних ліхтарів освітлять темні ділянки та зроблять ваш день ще легшим.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Тип уборки | Сухая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| LED-подсветка щетки | с подсветкой |
| Бренды | Gorenje |
| Вес | 2.5 кг |
| Время зарядки аккумулятора | 4 - 6 часов |
| Время полной зарядки аккумулятора | 6 ч |
| Время работы на одном заряде | 31 - 45 минут |
| Время работы от аккумулятора (обычный режим) | 45 мин |
| Входит в комплект поставки | пылесос, электрическая турбощетка, турбощетка для мягкой мебели, гибкая трубка, щетка для пыли, щелевая насадка, инструкция |
| Выпускной фильтр | НЕРА моющийся |
| Для мебели | Нет |
| Дополнительные насадки | насадка-щетка |
| Индикатор заполнения пылесборника | отсутствует |
| Индикатор заряда | Да |
| Количество уровней мощности | 1 режим |
| Мини-турбощетка | Нет |
| Модуль для влажной уборки | Нет |
| Мощность всасывания | 25 Вт |
| Мягкий валик | Нет |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Напряжение аккумулятора | 21.6 В |
| Насадка прямого всасывания | Нет |
| Настенный крепеж | отсутствует |
| Объем пылесборника | 0.5 л |
| Питание | Аккумулятор |
| Пол/Ковер | Да |
| Потребляемая мощность | 121 Вт Вт |
| Регулятор мощности | на ручке |
| Сбор воды | отсутствует |
| Съемный пылесос | со съемным пылесосом |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип пылесоса | вертикальный |
| Тип ручки | Прямая |
| Турбо-режим | отсутствует |
| Турбощетка | Да |
| УФ-обработка | Нет |
| Уровень шума | 78 дБ дБ |
| Циклонная система | Нет |
| Щелевая | Да |
| Эко-режим | отсутствует |
Информация для заказа
- Цена: 8 865 ₴










