Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV80R-HIT циліндричної форми обсягом 80 літрів. Обладнаний мідним занурюваним (мокрим) нагрівальним елементом загальною потужністю 1,5 кВт. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі, покритої титанокварцовою емаллю, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування — нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання в будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії HIT:
Універсальна монтажна планка з розмірами для встановлення від 120 до 300 мм дає змогу уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників
Нагрівальний елемент зі спеціального мідного термостійкого сплаву
Потужність 1500 Вт — низька навантаження споживання в електромережі
Індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне керування
Подвійний захист від перегрівання води за допомогою термостата та термозапобіжника
Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцова емаль і захисний магнієвий анод
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
Глибина для встановлення пристрою становить 48 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WILLER |
| Тип водонагревателя | Накопительный |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Дисплей | Нет |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 24.1 кг |
| Внутреннее покрытие бака | титанокварцевая эмаль |
| Время первоначального нагрева | 2 ч 30 мин |
| Высота | 70-90.9 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 450 x 758 x 465 мм |
| Защита (УЗО) | Нет |
| Защита (магниевый анод) | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал бака | нет данных |
| Подвод труб | нижний |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Положение установки | вертикальное |
| Таймер | Нет |
| Тип ТЭНа | мокрый (открытый) ТЭН |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | настенная |
| Турбо-режим | Нет |
| Форма бака | цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 41-50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 6 877 ₴










