
Проектор Hopvision H1 Full HD (4262456720031) ( білий з чорним ) DS
6 376 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4262456720031-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Яскравість і чіткість
9500 люменів і декодування 4K: Мініпроєктор забезпечує яскравість 9500 люменів, роздільну здатність 1080p FHD і контрастність 10000:1. Завдяки декодуванню 4K ви отримаєте деталізовані тіні, насичені кольори та чіткі зображення для повного занурення в те, що відбувається.
Великий екран
До 200 дюймів: Насолоджуйтеся переглядом від 47 до 200 дюймів із проєкційною відстанню від 1,3 до 8.53 м. Цей проєктор ідеально підходить для сімейних кіносеансів і великих компаній.
Просунутий зв'язок
Bluetooth 5.1 і 25% зум: Під'єднуйте Bluetooth-колонки для створення об'ємного звуку або насолоджуйтеся вбудованими динаміками Hi-Fi. Функція 25% зуму дає змогу налаштувати розмір зображення без переміщення проєктора.
Мультимедійні можливості
Широка сумісність: Інтерфейси HDMI, USBx2, AV і 3.5 мм дають змогу під'єднувати динаміки, Fire TV Stick, ноутбуки, смартфони, iPad, PS5 і багато іншого. Використовуйте його вдома або на вулиці для максимальної зручності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейсы | HDMI |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Вес | 1.57 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, пульт управления, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 240x210x96 мм |
| Диагональ экрана | нет данных |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 10000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 6 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цвет | белый с черным |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | 7001 лм и более |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 376 ₴





