Маленький і зручний мінівідеопроєктор Wepvo YG300 Plus легко поміщається в кишеню або сумку, а завдяки невеликій вазі його можуть тримати навіть діти. Ідеально підходить для перегляду фільмів, відео та ігор удома, на вулиці, у подорожі або кемпінгу.
Універсальне під'єднання
Безліч інтерфейсів: проєктор обладнаний портами HDMI, USB і аудіо, що дає змогу під'єднуватися до ТВ-приставок, ноутбуків, ПК, камер і пристроїв HDMI. Підходить для відео, серіалів, світлин та ігор. (Для деяких пристроїв може знадобитися додатковий HDMI-адаптер.)
Покращена продуктивність
Чітке зображення з підтримкою 1080P. Проєктор Wepvo YG300 Plus підтримує Full HD 1080P і має роздільну здатність 800х480, покращену яскравість і насиченість кольорів. Створює чіткіше та комфортніше зображення, особливо в затемнених приміщеннях.
Електроживлення
Робота від зовнішнього джерела, проєктор може працювати від адаптера (вбудованого акумулятора немає) або через microUSB від зарядного пристрою телефона, автомобільного зарядного пристрою або power bank. Потрібне джерело з підтримкою 5V/2.5A, що робить використання зручним у будь-якому місці.
Характеристики
| Изображение | |
|---|---|
| Разрешение | 800x480 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Нет |
| Версия Bluetooth | Нет |
| Вес | 0.3 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 140х90х54 мм |
| Диагональ экрана | 0.558-4.318 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Коррекция искажения | Нет |
| Коэффициент проекции | 1.35:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Нет |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цвет | белый с зеленым |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 30 Вт |
| Яркость | 1001 - 2000 лм |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 196 ₴





