Яскравий проєктор
Цей новий Wi-Fi bluetooth-проєктор WiMiUS K5 має яскравість 9500 лм, максимальну роздільну здатність 1920x1080P, високий коефіцієнт контрастності 15000:1 і широкий діапазон кольорів, які можуть забезпечити точність оригінального відео, щоб насолоджуватися фільмами, грати у відеоігри або приємно провести вихідні.
Інтегрований проєктор для з'єднання
Завдяки функції відбиття через Wi-Fi ви можете бездротовим способом під'єднати цей портативний проєктор Wi-Fi Bluetooth до телефонів з iOS/Android і ноутбуків, щоб насолоджуватися безплатним потоковим передаванням, іграми на вулиці або переглядом фільмів, а також Вбудована функція Bluetooth дає змогу в будь-який час бездротово під'єднувати колонку Bluetooth, навушники Bluetooth і AirPods.
Функція масштабування та 250-дюймовий великий екран
Цей проєктор із підтримкою 1080p може запропонувати великий розмір проєкції від 70 до 200 дюймів із відстанню від 1,5 до 6 м, даючи змогу вам насолоджуватися кіновечерами із сім'єю або друзями на великому екрані. Крім того, ви можете регулювати або зменшувати розмір зображення за допомогою пульта дистанційного керування безпосередньо за допомогою функції масштабування 75%-100% Також можна повертати зображення, коли кріпиться на стелі.
Багатоінтерфейсний проєктор багатоінтерфейсний проєктор
На додаток до Wi-Fi-з'єднання зі смартфоном і iPad, цей портативний Wi-Fi Bluetooth-проєктор Full HD з підтримкою 1080p містить різні інтерфейси, як-от USB/HDMI/AV/3,5 мм аудіо, що дає змогу вам для легкої трансляції аудіо та відео з Fire TV Stick/Chrome Book/Roku Stick/ноутбука/USB-накопичувача/DVD-програвача/ПК/PS4/PS5/TV Box/X-Box тощо. Тому ви можете насолоджуватися домашнім кінотеатром із сім'єю або друзями в приміщенні або на вулиці.
Характеристики
| Изображение | |
|---|---|
| Разрешение | 1280x720 |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5 |
| Вес | 1.91 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 212x172x80 мм |
| Диагональ экрана | 1.02-6.35 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 10000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 10 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Да |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | 7001 лм и более |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 9 331 ₴




