Ідеально вимита та висушена посуд одним натисканням кнопки
Завдяки Push&Go миття посуду стає ще простішим для всіх — одним натисканням кнопки. Цей цикл — ідеальне рішення для миття та сушіння посуду всього за 85 хвилин без попереднього миття. Спеціальна кнопка Push&Go дає змогу запустити цикл миттєвого прання без попереднього вибору програми.
Експрес-цикл Fast&Clean дає змогу відмити посуд за 28 хвилин
Програма забезпечує оптимальний результат за короткий час, щоб ви могли швидше справлятися зі щоденними турботами.
Інтенсивна мийка — програма для сильних забруднень
Вирізняється підвищеною температурою та збільшеним часом. Підходить для каструль, сковорідок і посуду із засохлими залишками їжі.
Просте та логічне керування
LED-індикатори на панелі керування — це просте та зрозуміле керування, вони відбивають активовані опції та інші повідомлення.
Минимум шума
Завдяки інверторному двигуну, встановленому на посудомийній машині Indesit, ваша дитина не прокинеться, коли вона працює. Інверторний двигун знижує рівень вібрації й шуму, водночас споживає менше енергії, забезпечуючи ідеальні результати миття.
Клас енергоспоживання A++
Енергоефективність, що гарантує ідеальну продуктивність і економію енергії. Зниження споживання енергії до 20%, порівнюючи з класом А.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество программ мойки | 5 |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Половинная загрузка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi-управление | Нет |
| Быстрая мойка | Да |
| Вид | полногабаритная |
| Высота | 80.1 см - 85 см см |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 60 х 82 х 56 см |
| Другие программы | Fast & Clean, обычная |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Защита от протечки | Да |
| Звуковой сигнал по завершению | Да |
| Индикация на полу | Нет |
| Интенсивная мойка | Да |
| Класс эффективности мойки | A |
| Класс эффективности сушки | A |
| Количество комплектов посуды | 14 |
| Количество корзин | 2 |
| Многофункциональные таблетки | Да |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Наличие ополаскивателя | Да |
| Наличие соли | Да |
| Обработка паром | Нет |
| Подсветка камеры | Нет |
| Расход воды: за цикл / за год | 9.5 л за цикл |
| Регулировка высоты корзины | верхней корзины |
| Самоочищающаяся система фильтрации | Нет |
| Таймер отсрочки старта | Нет |
| Тип | встраиваемые |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип сушки | конденсационная |
| Третья дополнительная корзина | Нет |
| Уровень шума | 46 дБ дБ |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 56 см - 60 см см |
| Эко-режим | Да |
| Энергопотребление: за цикл / за год | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 16 799 ₴




