Вбудована духова шафа Bosch Serie 2 HBF011BA1T — це сучасний прилад для ідеального випікання та запікання. Вона автоматично забезпечує бездоганні результати. Верхній і нижній нагрів гарантує рівномірний розподіл тепла для чудових результатів на будь-якому рівні.
Завдяки функції допомоги в очищенні догляд за духовкою стає простішим і вимагає менше зусиль. Вбудована система нагрівання пропонує чотири режими: нижнє нагрівання, великий гриль, малий гриль і верхній/нижній нагрів. Температура регулюється від 50 до 275 °C, а внутрішній об'єм духової шафи становить 71 літр.
Для зручності використання передбачена система висувного механізму з чотирма рівнями. Дизайн моделі містить поворотний перемикач і покриття TitanEmail для додаткової міцності й елегантного вигляду.
Функція очищення спрощує догляд за духовкою. Механічний таймер допомагає контролювати процес приготування, а кнопка відчинення дверцят забезпечує зручність у використанні. Вбудоване галогічне освітлення дає змогу спостерігати за стравами без відчинення дверцят.
Охолоджувальний вентилятор підтримує безпечну температуру корпусу, а довжина кабелю 100 см забезпечує зручність під'єднання. Духова шафа працює за напруги 221-240 V, а потужність під'єднання становить 2,85 кВт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | отсутствует |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | без дисплея |
| Доводчик дверей | Нет |
| Количество программ | 4 |
| Количество стекол дверцы | 1 |
| Метод очистки | гидролитический (очистка паром) |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 2850 Вт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Нет |
| Потребление электроэнергии | 0.81 кВт/ч |
| Программы | гриль большой площади, стандартный нагрев, нижний нагрев, вариогриль большой площади |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | съемные (проволочные) |
| Управление | Механическое |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.4 см см |
| переключатели | поворотные |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴





