Проєктор WiMiUS K5 має яскравість 6000 лм, максимальну роздільну здатність 1920x1080P, високий коефіцієнт контрастності 9000:1 і широкий діапазон кольорів, що забезпечує точність оригінального відео.
Завдяки функції відбиття через Wi-Fi ви можете бездротовим способом під'єднати цей портативний проєктор до телефонів з iOS і Android і ноутбуків, щоб насолоджуватися іграми на вулиці або переглядом фільмів. Вбудована функція Bluetooth дає змогу під'єднувати колонки та навушники Bluetooth у будь-який час.
Цей проєктор із підтримкою 1080p може запропонувати великий розмір проєкції від 50 до 200 дюймів із відстанню від 1.2 до 6 м, даючи вам насолоджуватися кіновечерами із сім'єю або друзями на великому екрані. Крім того, ви можете регулювати або зменшувати розмір зображення за допомогою функції масштабування 75%-100%. Можна також повертати зображення, коли проєктор кріпиться на стелі.
Багатоінтерфейсний проєктор. На додаток до Wi-Fi з'єднання цей портативний проєктор має різні інтерфейси, як-от USB, HDMI, AV, 3.5 мм аудіо.
Характеристики
| Изображение | |
|---|---|
| Разрешение | 1280x720 |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5 |
| Вес | 1.91 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 212х172х80 мм |
| Диагональ экрана | 1.27-5.08 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 2 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 9000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 10 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Да |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | 6000 лм |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 4 831 ₴









