Портативний мініпроєктор
Цей проєктор розроблений так, щоб ви могли легко взяти його із собою. Він досить малий, щоб поміститися у вашій сумці або рюкзаку, і постачається зі зручним штативом для стійкого стояння. чохол, що входить до комплекту, захищає пристрій і полегшує його транспортування. Універсальний і портативний, він є чудовим вибором для сімейних розваг і відпочинку на природі.
Подвійний Wi-Fi
Завдяки новітньому дводіапазонному WiFi 2.4G і 5G, проєктор із підтримкою Wi-Fi забезпечує швидшу та плавнішу швидкість роботи, ніж інші проєктори з підтримкою WiFi 5G, що дає змогуultся з будь-якими затримками.
Проєктор 1080P з новітніми технологіями
Цей відеопроєктор із дисплеєм високої роздільної здатності 1080p обладнаний новітньою колірною технологією NTSC з яскравістю 15000 люменів і поліпшеним коефіцієнтом колірної контрастності до 10000:1. Це дає змогу проєктору зображати ширший діапазон кольорів і рівнів яскравості, забезпечуючи чудову якість відео та зображень.
Функція зуму та гучномовець
Щоб ви могли насолоджуватися великим екраном від 30 до 200 дюймів, цей проєктор pico має функцію масштабування 100%-25%. Ви можете насолоджуватися чудовим стереозвуком за допомогою вбудованих подвійних стереодинаміків потужністю 3 Вт зі звуковою системою SRS. Він має безпечну й інтелектуальну функцію автоматичного переходу в режим сну.
Широка сумісність і вдосконалена система охолодження
З ефективною системою охолодження, що ефективно розсіює тепло та зменшує шум вентилятора на 80%. Обладнаний кількома портами, до яких можна легко під'єднати DVD, смартфони, планшети, пристрої HDMI HDMI, колонки тощо. Примітка: Через авторські права на застосунки, Netflix, Prime Video, Hulu тощо можна відтворювати тільки через TV Stick, Roku тощо. Якщо у вас виникли проблеми, зв'язково з нами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Интерфейсы | HDMI |
| Цвет | Черный |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | Нет |
| Вес | 1.23 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, чехол, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 233x180x112 мм |
| Диагональ экрана | нет данных |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 10000:1 |
| Коррекция искажения | Нет |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 3 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | 15000 лм |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 4 612 ₴





