Екшн-камера WOLFANG GA100 дає змогу знімати яскраві відео у форматі 4K з частотою 30 кадрів за секунду, а також робити чіткі світлини з роздільною здатністю 20 Мп. Камера обладнана ширококутним об'єктивом із кутом огляду 170°, що дає змогу охопити більше деталей у кадрі — ідеально для екстремальних видів спорту, подорожей та активного відпочинку.
Надійна вологозахищена конструкція
Модель WOLFANG GA100 має міцний корпус із вологозахистом, що робить його ідеальним для знімань під дощем, снігом або під водою. До комплекту входить спеціальний водонепроникний чохол, завдяки якому камера витримує занурення до 40 метрів.
Зручне керування й передавання даних
Завдяки вбудованому Wi-Fi, ви можете легко під'єднувати камеру до смартфона або планшета для перегляду відзнятого матеріалу в реальному часі або дистанційного керування. Це неабияк спрощує процес настроювання й обміну контентом.
Компактний та універсальний аксесуар
Камера має легкий і компактний дизайн, зручно її брати із собою куди завгодно. Разом із різноманітними кріпленнями, що входять до комплекту, WOLFANG GA100 стане незамінним супутником для знімання на велосипеді, мотоциклі, шоломі або навіть під водою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип видеокамеры | Экшн-камера |
| Пользовательские характеристики | |
| Zoom, оптический/цифровой | Нет |
| Вес | 47 г |
| Видео | 4K (3840x2160) |
| Водонепроницаемость | Погружение до 40 м. (в боксе) |
| Время работы от аккумулятора | 90 мин |
| Диафрагма | f/2.0 |
| Дисплей | 2" |
| Емкость аккумулятора | 1050 mAh |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Матрица | 20 Мп |
| Навигация | Нет |
| Память | microSD до 64 Гб |
| Размеры | 60 х 42 х 25 мм |
| Разъемы | micro USB, micro HDMI, micro SD, AUX 3.5 мм |
| Тип | Экшн-камера |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Угол обзора | 170° |
| Формат записи | H.264 / MOV |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 312 ₴






