Надійні міцні дверцята з подвійного загартованого скла
Використання сучасного загартованого скла в подвійному склі дверцят духовки дає змогу з одного боку реалізувати класичний дизайн, а з іншого — гарантувати безпеку користувача. Температура в центрі дверцят під час приготування не перевищує 50 °C.
Рівномірне випікання на трьох рівнях
З цією функцією тепло швидко та рівномірно розподіляється на всій духовій шафі, що дає змогу готувати на кількох (навіть на трьох) рівнях одночасно. Можна готувати солодкі та солоні страви без змішування ароматів.
Режим приготування піци — чудове рішення для приготування найсмачнішої піци
Поєднання функції 3D-Гіряче повітря й потужного нижнього нагрівання дає змогу приготувати заморожену піцу за 20 хвилин без попереднього розігрівання духовки та розморожування піци. Цей режим ідеально підходить для будь-яких заморожених напівфабрикатів: котлет, млинців, овочів. Все буде приготовано ретельно та якнайшвидше.
Ідеальні результати очищення
Ваша духова шафа злегка забруднена та потребує швидкого очищення? Просто налийте на дно робочої камери духовки приблизно 400 мл води з краплею рідкого мийного засобу та виберіть відповідну програму очищення. Екологічна система очищення розм'якшує залишки, що неабияк полегшує їхнє подальше витирання.
Делікатний спосіб приготування
Хочете заощаджувати енергію під час приготування страв? Ми вдосконалили режим нагрівання Дбайливе гаряче повітря, яке найчастіше використовується для приготування. Вентилятор рівномірно розподіляє тепло по всій камері духової шафи, що допомагає заощаджувати енергію. Під час випікання на одному рівні, наприклад, невеликої випічки, тістечок у формах або тортів на листі, попереднє нагрівання не потрібне.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Нет |
| Цвет корпуса | Другой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | отсутствует |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 548 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560-568 х 575-597 х 550 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Нет |
| Количество программ | 7 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | гидролитический (очистка паром) |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Нет |
| Потребление электроэнергии | 0.98 кВт/ч |
| Программы | горячий воздух деликатный, горячий воздух, стандартный нагрев, пицца, нижний нагрев, гриль + горячий воздух, вариогриль большой площади |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | съемные (проволочные) |
| Управление | Механическое |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.4 см см |
| переключатели | поворотные утапливаемые + сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 20 399 ₴








