
Комутатор TP-Link TL-SG1218MP (16xGE PoE+, 2xGE, 2xGE/SFP, PoE Max 250W) DS
11 531 ₴
- В наявності
- Код: TL-SG1218MP-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відповідність стандарту 802.3af/at PoE + підтримує до 30 Вт на кожен порт PoE. Загальний бюджет потужності PoE 250 Вт* для 16-гігабітних портів PoE + робить його придатним для широкого спектра застосунків, від відеоспостереження до мереж в офісах, гуртожитках і на малих підприємствах. Він повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами тощо.
Забезпечує плавний трафік для чутливих до затримок програм, як-от голос і відео, завдяки визначенню пріоритету трафіку на основі якості обслуговування (QoS).
Коли загальна споживана потужність перевищує 250 Вт, інтелектуальне керування живленням автоматично вимикає живлення портів із нижчим пріоритетом, щоб забезпечити живлення портів із високим пріоритетом. Це захищає пристрій від перевантаження за потужністю. Він також автоматично визначає необхідну потужність PoE для пристрою й захищає ваше обладнання без PoE від пошкодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Додаткові | |
| Можливість монтажу в стійку | Ні |
| Підтримка PoE | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 18 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | Немає |
| PoE In/PoE Out | немає/ є |
| QSFP | Немає |
| QSFP+ | Немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Немає |
| SFP+ | Немає |
| SFP28 | - |
| USB | Немає |
| Бюджет PoE | До 250 Вт |
| Вага | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Кількість портів із підтримкою PoE | 16 портів |
| Комбо порт GE/SFP | 2 |
| Консольний порт | Немає |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 286 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Загальна кількість портів | 20 |
| Підтримка PoE/PoE+/PoE++ | є/ їсти/ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 440 x 180 x 44 мм |
| Стекування | Немає |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | активна |
| Керування | Немає |
| Рівень керування | - |
| Форм-фактор | стояковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 531 ₴



