Телевізор Tesla 43E655BUS
Телевізор Tesla 43E655BUS — це пристрій від відомої торгової марки, яка виробляє побутову техніку дешевої цінової категорії. Ця модель за свою невелику вартість має велику кількість функцій і має гарні показники звуку та якості картинки. Також телевізор підтримує Smart TV і має доступ до Wi-Fi, Bluetooth.
Опис операційної системи
Цей прилад побудований на основі операційної системи Google TV, що дає змогу використовувати спільно з Google Play Market. Керування можна робити не тільки пультом, але й за допомогою голосу.
Особливості дизайну
Tesla 43E655BUS вирізняється досить невеликим розміром (956x556x86 мм без підставки) і вагою (6.4 кг), що дає змогу легко транспортувати та встановити на будь-яке зручне місце. Пристрій із діагоналлю екрана 43" найчастіше використовують для встановлення на кухню. Завдяки мінімалістичному дизайну та чорному кольору корпусу цей прилад може підійти під будь-який інтер'єр.
Характеристика
Телевізор LED типу має екран із форматом 4K UHD, де роздільна здатність становить 3840x2160. Кадри на екрані змінюються з частотою 60 Гц. Tesla 43E655BUS має 2 роз'єми USB і 3 HDMI, цього вдосталь для під'єднання потрібної додаткової техніки. Пристрій має 2 гарні динаміки, кожен із яких має потужність 10 Вт. Його можна використовувати як із підставкою, так і повісити на стіну за допомогою кріплення VESA. Телевізор має оперативну пам'ять на 2 гігабайти й загальну на 16 гігабайтів.
Комплектація
Телевізор комплектується пультом та інструкцією. Гарантійний термін — 36 місяців.
Але виробник може змінити комплектацію або деякі характеристики, не повідомляючи про це.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tesla |
| Операционная система | GoogleTV |
| Тип телевизора | LED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro, AC3 |
| Версия Android | - |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Вес (без подставки) | нет данных |
| Вес с подставкой | 6.2 кг |
| Видео | AVI, MP4, MPG, MKV, MOV, DAT, VOB, RM, RMVB, TS |
| Внутренняя память | 16 ГБ |
| Время отклика | 6.5 мс |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 43" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, ножка, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | 5000:1 |
| Модель пульта | - |
| Мощность звука | 2 х 10 Вт |
| Оперативная память | 2Гб |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Да |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Процессор изображения | Mali-G52 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 956х556х85 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 956х607х220 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in, LNB-in |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos |
| Технология MEMC | Да |
| Технология дисплея | LED |
| Тип матрицы | - |
| Угол обзора | 170°/170° |
| Фото | JPG, PNG, BMP |
| Цифровой тюнер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | 90 Вт |
| Яркость | 270 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 12 553 ₴










