Мікрохвильова піч gorenje BM235G1SYB — чудовий представник дизайнерської лінії СІа Prokeriсо Collection, стильна та надійна модель від відомого виробника побутової техніки Gorenje. Насамперед це висока надійність, адже всі матеріали, комплектуючі та деталі проходять багаторазовий контроль якості на кожному етапі виробництва заводу-виробника, і тому можна бути абсолютно впевненим, що виріб слугуватиме довго без будь-яких зламань.
Завдяки практичному кольору «чорний» печі gorenje BM235G1SYB — легко впишеться, доповнить й оновить інтер'єр кухні. Стінки мікрохвильової печі виготовлені з емальованої сталі, а дверцята зі скла (подвійне склопакет), що відкривається вліво. Повний корисний об'єм печі становить 23 л., що досить багато і дасть змогу розморозити великі шматки м'яса, приготувати птицю або рибу цілком. Усього передбачено 5 рівнів потужності та дає змогу вибрати саме той режим, який ідеально підійде в цей момент. Також можна регулювати потужність гриля. Повна потужність мікрохвильової печі в робочому режимі становить — 800 Вт. Тип керування — механічні перемикачі. Є функція блокування роботи печі під час відкритих дверей, а поворотна тарілка забезпечує рівномірний розподіл мікрохвиль на всій страві, у такий спосіб забезпечуючи режим приготування або розморожування (має додаткову можливість «розморожування за часом»).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Внутреннее покрытие | нержавеющая сталь |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Тип гриля | кварцевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 390 х 592 х 375 мм |
| Диаметр поворотного стола | 32 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | 1200 Вт |
| Мощность СВЧ | 800 Вт |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Да |
| Тип | с грилем |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Ширина | 50.1 см и более см |
Информация для заказа
- Цена: 16 636 ₴









