Настільна світлодіодна лампа ColorWay з вбудованим акумулятором. Унікальна конструкція: лампа-трансформер, зі знімним магнітним світильником для кріплення на будь-яку магнітну поверхню. Вбудований акумулятор об'ємом 800 mAh забезпечує від 2 до 5 годин автономної роботи. Для під'єднання й заряджання Вам не будуть потрібні додаткові спеціальні адаптери, досить під'єднати лампу до джерела, обладнаного роз'ємом USB: комп'ютер, ноутбук, зарядний пристрій для смартфона або PowerBank. Це так само просто, як зарядити телефон, що робить лампу по-справжньому мобільною! Подвійне керування: сенсорна кнопка на корпусі та пульт на кабелі: вмикання і вимикання, керування яскравістю та колірною температурою освітлення. Залежно від потреби, Ви можете встановити: холодного ранкового світла, що підвищує концентрацію, оптимальне для читання й навчання нейтральне денне світло або заспокійливий і знімає стрес, тепле жовте світло. Встановлення мінімальної яскравості дає змогу використовувати лампу як нічник. 36 світлодіодів забезпечують рівномірне розсіювання світла без відблисків і без стробоскопічного освітлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Тип | Ночник |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты (ШхВхГ) | 370х103х370 мм |
| Голосовое управление | Нет |
| Димминг | Да |
| Динамик | Нет |
| Крепление | на подставке |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 220 В В |
| Питание | аккумулятор/USB |
| Таймер | Нет |
| Тип лампы | светодиодная (встроенная) |
| Удаленное управление | Нет |
| Цветовая температура | 2800 - 6500 K |
| Яркость (световой поток) | 252 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 1 439 ₴










