Матриця LED (1920 x 1080) Full HD / LED / Яскравість 20000 Лм / Контрастність 20000:1 / Розмір проекції до 150" / Wi-Fi 5 / Bluetooth 5.2 / HDMI / USB / AUX 3.5 мм / Корекція трапеції
Вбудовані стереодинаміки/ 1.35 кг
Регульована підставка
Кут нахилу 270° для максимальної зручності: Мініпроєктор TR27 обладнаний вбудованою підставкою, яку можна обертати на 270°, даючи змогу проєктувати зображення на стіну, стелю або підлогу. Ідеально підходить для домашніх кінотеатрів, вечірок, кемпінгу та святкових заходів.
Компактний та універсальний
Проєкційне співвідношення 1,13:1 і зум до 80%: Створіть 100-дюймовий екран лише з 2,5м! Підходить навіть для невеликих приміщень або наметів. За допомогою функції зуму можна легко знизити розмір зображення зі 100% до 80%.
Точна корекція зображення
Автоматичне виправлення та корекція 4P: Проєктор автоматично коригує вертикальне трапецеїдальне спотворення за 2 секунди. Також доступна функція корекції 4P, яка забезпечує чіткі, пропорційні зображення з будь-якого кута.
Висока чіткість
Native 1080P і підтримка 4K: Власна роздільна здатність Full HD (1920 x 1080) з декодуванням 4K і контрастністю 20 000:1 забезпечує яскраві та деталізовані зображення. Додаткові функції містять параметри яскравості, звуку, автоматичного режиму сну та оновлення OTA.
WiFi 6 и Bluetooth 5.2
Сучасні бездротові технології: WiFi 6 забезпечує плавне потокове відео, підтримуючи дводіапазонний Wi-Fi (2.4G/5G). Bluetooth 5.2 дає змогу приєднувати мінігарнітури та колонки для покращеного звуку.
Під'єднання й компактність
Широкі можливості під'єднання: Порти HDMI, USB та аудіороз'єми 3,5 мм сумісні з мобільними телефонами, ноутбуками, TV Stick, PS5 та іншими пристроями. Легкий і портативний цей проєктор стане вашим універсальним пристроєм для розваг.
Характеристики
| Изображение | |
|---|---|
| Разрешение | 1920x1080 |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес | 1.35 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 220х107х105 мм |
| Диагональ экрана | нет данных |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Да |
| Контрастность | 20000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | нет данных |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Да |
| Энергопотребление | 60 Вт |
| Яркость | 20000 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 002 ₴





