Lenco LPJ-500BU — ваш універсальний спосіб створити найкращі кіновечірки разом із сім'єю та друзями. Цей компактний РК-проєктор із вбудованим DVD-плеєром і функцією Bluetooth готовий допомогти вам насолоджуватися відтворенням якісного відео та аудіо прямо вдома.
Легке під'єднання та зручний контроль
Завдяки широкому спектру під'єднань, від смартфонів до HDMI-кабелів, можна легко під'єднати будь-які пристрої для відтворення вашого улюбленого контенту. А з Bluetooth 5.0 ви можете насолоджуватися бездротовим звуком, під'єднавши акустичні системи або звукові панелі.
Оптимальне зображення й довговічність
З відстанню проєктування від одного до п'яти метрів і розміром проєкції до 250 см ви можете налаштувати зображення так, як вам зручно. А завдяки світлодіодній лампі, яка слугуватиме не менш ніж 30000 годин, ви можете насолоджуватися відтворенням фільмів і презентацій упродовж багатьох років без зайвого клопоту заміною лампи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenco |
| Интерфейсы | HDMI |
| Изображение | |
| Разрешение | 800x480 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Да |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | 5 |
| Вес | 1.23 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Да |
| Входит в комплект | проектор, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 205х170х97 мм |
| Диагональ экрана | 0.5-2.5 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 2 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | 1 |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 3000:1 |
| Коррекция искажения | Нет |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | нет данных |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Нет |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цвет | черный с синим |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 48 Вт |
| Яркость | 2001 - 3000 лм |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 600 ₴







