Безпечне та зручне витягання листа.
Якщо вам важко діставати з духовки важкі страви, телескопічні напрямні спростять ваше життя. Система напрямних дає змогу повністю (або на 2/3 для моделей із частковими телескопічними напрямними) висунути деко з духовки та забезпечує його підтримку.
Гарна видимість страви, що готується.
Хочете спостерігати за процесом приготування, але не хочете відчиняти дверцята, щоб не випускати жар? Галогенна підсвітка добре освітлює нішу духової шафи, даючи змогу стежити за своїм кулінарним шедевром через щільно закриті дверцята.
Міцні дверцята для розміщення важких страв і посуду.
Гарячі важкі страви буває складно дістати з духовки. Міцні дверцята витримують навантаження до 22,5 кг. Це на 20% більше, порівнюючи з дверцятами звичайних духових шаф. Тому ви можете поставити гарячу страву на відчинені дверцята, щоб перевести дух.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 590 х 550 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Нет |
| Количество программ | 8 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | гидролитический (очистка паром) |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 2500 Вт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | нет данных |
| Программы | размораживание, традиционная готовка, 3D-приготовление, электрический гриль, разогрев + вентилятор, нижний гриль с вентилятором, нижний нагрев, верхний + нижний нагрев |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | телескопические + решетчатые |
| Управление | Сенсорное |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | черный / нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.4 см см |
| переключатели | поворотные утапливаемые + сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 13 199 ₴







