Висока роздільна здатність і широкі кути огляду
Автомобільний відеореєстратор Vantrue N2S з потужним процесором записує відео у форматі 4K (ввімкнена тільки передня камера) або у 2K+2K (передня та задня працюють одночасно). Передня камера з роздільною здатністю WQH 4K 3840х2160P за 25 кадрів на секунду охоплює всі смуги руху завдяки 155° кута огляду. Задня камера зі 165° знімає чітке відео салону. Вбудований GPS відстежує маршрут і швидкість, надаючи докази та гарантуючи безпеку на дорозі.
Чудове нічне бачення та датчик Sony
Система інфрачервоного нічного бачення, датчик Sony, 6-шарова скляна лінза та 4 ІЧ-світлодіоди покращують видимість за слабкого освітлення. Унікальна система WDR автоматично регулює світлі та темні зони відео, гарантуючи безпеку нічного водіння.
Цілодобовий режим паркування та суперконденсатор
Під час активації режиму паркування камера автоматично починає запис у разі виявлення руху. Цілодобовий моніторинг можливий із комплектом Hardwire Kit, що захищає акумулятор від розряду. Корпус з ABS+PC витримує температури від 14° до 158 °F (-10°-70 °C). Суперконденсатор забезпечує надійність і довговічність.
Функції запису та безпека даних
N2S автоматично записує під час запуску двигуна та замінює старі файли новими. G-сенсор фіксує раптові вібрації та зберігає важливі відео в папці «подія». Під'єднання через USB-C кабель забезпечує зручність і сумісність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VANTRUE |
| Количество камер | 2 |
| Наличие GPS | Да |
| Разрешение записи | 3840х2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Вес | 595 г |
| Встроенная память | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Датчик движения | Да |
| Дисплей | 2" |
| Емкость аккумулятора | нет данных |
| Карта памяти | MicroSD до 256 ГБ |
| Ночной режим | Да |
| Питание | 5 В |
| Порты и разъемы | MicroUSB, USB-C |
| Размеры | 107 х 37 х 37 мм |
| Сенсор, мегапикселов | нет данных |
| Способ активации записи видео | ручной и автоматический |
| Угол обзора камеры | 155 град. |
| Формат видео | MP4 |
Информация для заказа
- Цена: 10 014 ₴



