Найсучасніший процесор 4К зі штучним інтелектом
Процесор NQ4 AI Gen3. Процесор зі штучним інтелектом на базі 128 нейронних мереж покращує якість зображення і звуку до неперевершених висот. Насолоджуйтесь найкращими враженнями від перегляду в 4К у будь-якій ситуації: від перегляду відео на стримінгових сервісах до ігор і спортивних трансляцій.
4K AI Upscaling Pro
Від новин до класики наш потужний 4K-процесор підіймає роздільну здатність будь-якого контенту до захопливого рівня 4K Ultra HD, незалежно від джерела. Завдяки штучному інтелекту та 128 нейронним мережам наш телевізор інтелектуально аналізує зображення, ретельно відновлюючи кожну деталь, піксель за пікселем, для приголомшливого візуального досвіду.
OLED HDR+
Насолоджуйтеся приголомшливою деталізацією на екрані OLED. Завдяки потужним рівням яскравості HDR OLED насолоджуйтеся яскравими світлими відтінками, ідеальним чорним кольором і неймовірною глибиною. Спостерігайте, як кожна сцена оживає з надзвичайною чіткістю й точністю.
Dolby Atmos
Уявіть собі ці важливі моменти фільму, які звучать масштабніше. Технологія Dolby Atmos забезпечує звукові враження, які можна відчути навколо себе. Ви почуєте об'ємний 3D-звук, що повторює рухи на екрані, завдяки нашому неймовірному віртуальному аудіоканалі.
LaserSlim Design
Мінімалістичний вигляд із надтонким і ультрастильним телевізором. Завдяки майже безрамному екрану та надтонкому профілю ваш телевізор Samsung S90F був ретельно створений, щоб гармонійно поєднуватися з інтер'єром вашого будинку.
Motion Xcelerator 144 Гц
Насолоджуйтеся плавним ігровим процесом на Xbox, PS5 і всіх ваших улюблених консолях наступного покоління й іграх для ПК завдяки технології Motion Xcelerator. Отримайте максимум від гри без затримок завдяки надзвичайно чутливому руху, що ідеально підходить для динамічних ігор на вашому телевізорі з плавним і чітким зображенням.
Під'єднуйте пристрої розумного дому та керуйте ними з телевізора
SmartThings. Завдяки вбудованій службі доступу Smart Hub ваш телевізор може під'єднувати й керувати розумними пристроями — навіть що вимагають сумісності з Matter і HCA. Ви також можете отримувати повідомлення про свої пристрої прямо з екрана, включно з 3D-карткою, яка показує всю систему розумного будинку з першого погляду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Тип телевизора | OLED |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 300 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Android | - |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Вес (без подставки) | 14.6 кг |
| Вес с подставкой | 15.9 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 55" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, документация |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | TM2360E |
| Мощность звука | 60 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Да |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Процессор изображения | NQ4 AI Gen3 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 1225.4х708.6х39.9 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 1225.4х773.6х265.2 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI+, RF-in |
| Расстояние между ножками | - |
| Технологии звука | Dolby Atmos, Q-Symphony, OTS |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | OLED |
| Тип матрицы | - |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Энергопотребление | 80 Вт |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 86 799 ₴





