Заощаджуйте свій час під час догляду за духовою шафою з каталітичною задньою стінкою. Завдяки спеціальному покриттю стінки духовки, всі жирні плями, які потрапляють на неї, швидко абсорбуються. А хімічна реакція розкладається жир на воду та вуглекислий газ, тому немає потреби очищення такої стінки, що й полегшує догляд за духовою шафою. Повний контроль усього, що відбувається всередині. Потрібно перевірити, як готується страва, але не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дає змогу бачити все всередині духової шафи, тому тепер не доведеться щоразу відкривати її, щоб контролювати процес приготування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Нет |
| Количество программ | 9 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | гидролитический (очистка паром) |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 3300 Вт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | 0.95 кВт/ч |
| Программы | большой гриль, гриль, кольцевой нагрев + конвекция, кольцевой нагрев + конвекция (ЭКО), конвекция, нижний нагрев + вентилятор, нижний нагрев + верхний нагрев, приготовление на пару, размораживание, 3D-приготовление, пицца |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | съемные (проволочные) |
| Управление | электромеханическое + сенсорное |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | черный / нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.4 см см |
| переключатели | поворотные утапливаемые + сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 17 399 ₴





