Телескопічні напрямні
Телескопічні напрямні роблять експлуатацію духовки простою і зручною. Завдяки їм ви зможете не тільки швидко, але й безпечно засувати деко в камеру випічки та виймати її з нього.
Завдяки телескопічним напрямним ви зможете легко й безпечно висувати тацю з гарячою їжею, уникаючи випадкових опіків.
М'які двері
М'яке й безпечне зачинення дверей.
Завдяки новій конструкції петель дверцят у цій духовці Beko працює плавно, м'яко й безшумно — без захлопування й зайвого шуму.
Каталітична система очищення
Полегшує прибирання
Спеціально розроблена каталітична задня стінка пристрою запобігає прилипанню жиру та полегшує підтримання чистоти духовки.
Корисний варіант випікання
Запікання на парі — це гарантія вдалої випічки, ніжних, насичених поживними речовинами овочів і хрустких зовні та водночас м'якого всередині м'яса. У процесі випікання вода з резервуара подається на дно духовки, звідки вона підіймається у формі пари. Попрощайтеся з занадто твердим смаженим м'ясом, сухою індичкою або перевареними запеканками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 594 x 595 x 567 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 600 х 550 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Да |
| Количество программ | 8 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | каталитический |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | 3000 Вт |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | нет данных |
| Программы | размораживание, конвекция, нижний нагрев + верхний нагрев, режим Пицца, режим 3D, большой гриль, кольцевой нагрев + конвекция, большой гриль + конвекция, кольцевой нагрев + конвекция (ЭКО), сохранение тепла, малый гриль, нижний нагрев |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | телескопические + решетчатые |
| Управление | Сенсорное |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | черный / нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.4 см см |
| переключатели | поворотные + сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 20 211 ₴





