
Робот-пилосос Dreame Bot L40s Pro Ultra Black (RLL74CE-Bl) ( Black ) DS
43 399 ₴
- Готово к отправке
- Код: RLL74CE-Bl-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасний і багатофункціональний мийний робот-пилосос Dreame L40s Pro Ultra створений спеціально для максимально якісного й автономного прибирання всього Вашого житлового приміщення. За допомогою високої потужності всмоктування 18500Па й інтелектуальної системи навігації Pathfinder кожен куточок Вашого будинку буде прибрати легко та швидко.
Сучасний і стильний дизайн
Універсальне подолання перешкод 3 Dadapt
Висока потужність всмоктування 18500 Папа
Система навігації Pathfinder
Технологія Dual Flex Arm і спосіб швабри Omni-Scrub
Система виявлення килимів і догляд за свійськими тваринами
Відкрийте собі потужний, але безшумний спосіб прибирання.
Завдяки двигуну TurboForce 6-го покоління, робот-пилосос забезпечує всмоктування до 18 500 Па для ефективного збору сміття, такого дрібного сміття, волосся та котячого наповнювача, з різних поверхонь — і все це за безшумної роботи. Ви також можете легко регулювати рівень всмоктування через Dreamehome.
Максимально якісне прибирання
Спеціальна щітка HyperStream DuoBrush обладнана 1 гумовою щіткою з м'якою щетиною й 1 гумовою щіткою TPU. Ця інноваційна конструкція повітроводу може відкидати волосся завдовжки до 30 см, тому щітки можуть працювати разом для 100% ефективності складання волосся як на килимах, так і на твердих підлогах.
Висувна та підіймальна бічна щітка
Робот-пилосос висуває бічну щітку, щоб дістатися до вузьких кутів і під низькими меблями або підіймає бічну щітку більш ніж на 10 мм у разі виявлення рідких плям, щоб уникнути ще більшого забруднення поверхні.
Глибоке очищення країв і щілин
Робот-пилосос скручує й подовжує свої насадки для швабри до 4 см завглибшки, борючись із липкими забрудненнями, крім того, поліпшена система миття підлог DuoScrub тепер доповнена швабрами Omni-Scrub, які можна нахиляти в усіх напрямках, як у разі ручне очищення.
Плавно долайте перешкоди заввишки до 40 мм.
Інноваційна система EasyLeap обладнана 4 колесами, які допомагають роботі-пилососу підійматися сходами та дверним напрямним заввишки до 40 мм. 2 допоміжні колеса спочатку надійно захоплюють перешкоди, тому основні колеса можуть долати їх пізніше. Така конструкція ефективна навіть на вологих підлогах, слизьких кухонних поверхнях або розсувних дверях.
Автоматичне очищення насадок швабри гарячою водою
Налаштуйте очищення швабри за допомогою декількох температурних режимів і налаштувань мийки швабри, щоб впоратися з олійними плямами або жиром, або просто увімкніть функцію самоочищення швабри Reactive Mop Self-Cleaning, щоб пилосос автоматично підлаштувався під виявлений безлад і очищав швабри водою.
Зручно та просто
Використовуйте до 100 днів автоматичного очищення пилозбірника об'ємом 3,2 л PowerDock і дозвольте роботу-пилососа виконати брудну роботу за вас.
Автоматична заміна води
Спростіть щоденне прибирання, автоматично наповнюючи мийний засіб для різних поверхонь, зберігаючи чистоту швабр, щоб ваші підлоги залишалися бездоганними. Крім того, док-станція додає воду в бак робота-пилососа, зберігаючи швабри вологими для безперервного прибирання.
Жодних шкідливих мікробів і неприємних запахів
Утримуйте швабри чистими й без запаху без зусиль. Автоматичне сушіння гарячим повітрям запобігає утворенню цвілі, забезпечуючи постійно свіжий і гігієнічний будинок.
Під'єднання бази до водостічної системи дому
Використовуючи комплект для під'єднання бази до водостічної системи дому, ви можете насолоджуватися дозаправлянням і зливом води без допомоги рук, зводячи до мінімуму проливання води та усуваючи турботи, пов'язані з ручним поводженням із баками для води.
Швидке заряджання
Насолоджуйтеся на 30% швидким заряджанням і можливістю заряджання в години непікового навантаження для зниження витрати електроенергії.
Інноваційна конструкція пральної дошки
Вбудована дошка AceClean DryBoard щільно прилягає до обертових високошвидкісних швабр, щоб мити їх максимально швидко та якісно, використовуючи постійну чисту воду.
Продумано до дрібниць
Вбудована система AceClean DryBoard з 20 високотемпературними розпилювальними форсунками забезпечує надійний контакт зі швабром, що обертається на високій швидкості, щоб очищати з використанням постійної свіжої води. Тим часом брудна вода миттєво зливається з мінімальною кількістю залишків і запахів — немає потреби в ручному очищенні навіть у разі тривалого використання.
Налаштування прибирання зони хатніх тварин
Автоматично визначає об'єкти навколо хатніх тварин, як-от миски для їжі та лотки, і дає змогу вибирати, уникати або прибирати поблизу через застосунок. Ця функція додає додатковий прохід по прибиранню навколо меблів хатніх тварин.
Динамічне точкове прибирання
Під час роботи робот-пилосос автоматично розпізнає і уникає хатніх тварин і людей, відзначаючи пропущені зони на мапі програми Dreamehome. Після прибирання він повторно відвідує ці місця в порядку для кінцевого прибирання.
Можливість моніторингу приміщення
Відеомоніторинг приміщення в реальному часі та двох сторін
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 4.23 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 121 - 240 минут |
| Время работы на 1 заряде | более 240 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 260 мин |
| Высота преодоления порогов | 40 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Комплектация | робот-пылесос моющий, боковая щетка, бутылка с моющим средством, вращающийся модуль для мойки пола х 2, гарантийный талон, инструмент для чистки устройства, мультифункциональная станция с автовыгрузкой мусора, насадки для мойки пола х 2, пылесборник, руко |
| Мoдель | L40s Pro Ultra |
| Мощность всасывания | 18500 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 80 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 395 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 х 350 х 103.5 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | виниловый пол, ворсистый ковер, кафель, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон, голосовое |
| Уровень шума | 61 дБ дБ |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 43 399 ₴









