Інтелектуальний проєктор VOPLLS має вбудовану інтелектуальну систему Android і новітню технологію WiFi 6. Вам не доведеться стикатися з під'єднанням інших пристроїв, ви можете легко завантажувати величезні застосунки онлайн. Понад 10000 відеороликів готові до того, щоб ви могли негайно насолодитися улюбленими фільмами та телепередачами.
Автофокус та автоматична корекція трапецеїдальних спотворень
Проєктор VOPLLS має нові алгоритми оброблення зображень і вбудовані високоточні датчики та гіроскопи зміщення останнього покоління, що автоматично визначає зміщення для точного захоплення стану зображення, а також фокусує та коригує зображення точно за лічені секунди без потреби ручного настроювання. Дійсно попрощайтеся з розмитими кутами екрана й отримаєте чітке зображення за лічені секунди.
Власна роздільна здатність 1920x1080, підтримка відео 4K і контрастність 20000:1, проєктор VOPLLS може зображати чіткі та докладні зображення HD на 300-дюймовому проєкційному екрані. Надширока 92% NTSC відновлює оригінальні кольори. Домашній кінотеатр VOPLLS заощадить вам гроші, турботи та зусилля та стане економічно ефективним вибором для задоволення домашнім кінотеатром.
WiFi 6 и Bluetooth 5.2
Проєктор VOPLLS підтримує дводіапазонний WiFi 5 ГГц і 2.4 ГГц. WiFi 6 означає вищі швидкості — гарантовано забезпечує плавніший і швидший досвід під час відтворення або перегляду онлайн-шоу. Проєктор обладнаний стереодинаміками Hi-Fi та функцією Bluetooth 5.2, яка не тільки забезпечує оригінальну точність звуку, а й дає змогу під'єднуватися до гарнітур і колонок Bluetooth.
Характеристики
| Изображение | |
|---|---|
| Разрешение | 1920x1080 |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Вес | 1.92 кг |
| Встроенные динамики | Нет |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 212х158х78 мм |
| Диагональ экрана | 1.27-7.62 м |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 16000:1 - 20000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | Нет |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 75 Вт |
| Яркость | 7001 лм и более |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 9 331 ₴


