Мініпортативний проєктор
Цей маленький проєктор має яскравість 3000 люменів і коефіцієнт контрастності 2000:1, що дає змогу насолоджуватися фільмами або іграми на великому та яскравому екрані. Коефіцієнт проєкції коливається від 24 до 80 дюймів залежно від відстані проєктора від поверхні проєкції, яка може становити від 0,8 до 2,8 метра.
Безліч портів
Портативний проєктор також під'єднує проєктор до різних пристроїв, як-от пристрій відеомагнітофон, ПК, ноутбук, DVD, телевізійна флешка, XBOX, PS4 через порти USB, HDMI або AV і PS5.
Мінімалістичний портативний кінопроєктор
Мініпроєктор має тонкий мінімалістичний дизайн. Його розміри становлять лише 136 x 88 x 57 мм, а вага лише 252 г, що робить його легким у транспортуванні та зберіганні. Портативний мікрофон має вбудований динамік потужністю 2 Вт. Якщо вам потрібна найкраща якість звуку, ви можете під'єднати мініпроєктор до зовнішніх динаміків через аудіопорт 3,5 мм.
Дивіться фільми в будь-якому місці за допомогою мініпроєктора
Портативний проєктор — це те, що він може живитися від акумулятора живлення через інтерфейс micro USB. Це означає, що ви можете використовувати його на вулиці, не вимагаючи розетки поблизу. Енергоспоживання проєктора порівняно низьке, тільки 24 Вт у звичайному режимі та менше. Термін експлуатації світлодіодної лампи оцінюється приблизно 30 000 годин
Характеристики
| Изображение | |
|---|---|
| Разрешение | 640x480 |
| Основные | |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Да |
| Беспроводные возможности | Нет |
| Версия Bluetooth | Нет |
| Вес | 0.252 кг |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, документация |
| Габариты (ШхВхГ) | 136x88x57 мм |
| Диагональ экрана | нет данных |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | сеть |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 2000:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | нет данных |
| Максимальное разрешение | 640х480 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Нет |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | Нет |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 4:3, 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Нет |
| Технология матрицы | LCD |
| Уровень шума | нет данных дБ |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 24 Вт |
| Яркость | 3000 лм |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 484 ₴





