Повноцінна 2.1-канальна аудіосистема з бездротовим сабвуфером
Отримайте більше задоволення від прослуховування за допомогою повноцінної 2.1-канальної аудіосистеми, яка вмикає бездротовий сабвуфер для глибоких, насичених басів.
Захопливий звук, який рухається навколо вас
Технології Dolby Audio і DTS Virtual:X створюють об'ємний 3D-звук, включно з ефектом висоти, завдяки технологіям оброблення звуку — без потреби в спрямованих вгору динаміках.
Більше басів, яскраві відчуття
Насолоджуйтеся музикою й саундтреками з потужнішим басом. Режим посилення басів підсилює низькі частоти, додаючи звучання глибини й енергії.
Звук, який підлаштовується під кожну сцену
Отримуйте ідеальне звучання незалежно від контенту. Саундбар розпізнає тип сцени, яку ви переглядаєте, й автоматично налаштовує звук для чіткого відтворення голосів і деталізованих звуків.
Ловіть кожне слово та слухайте чіткі діалоги
Слухайте діалоги в улюблених серіалах і фільмах із максимальною чіткістю. Режим Voice Enhance посилює голоси та настроює звук для комфортного прослуховування.
Краще сприймайте звуки, краще грайте
Отримайте перевагу завдяки Ігровому режиму. Звукові параметри автоматично оптимізуються для ігор, тому вам залишається тільки під'єднатися й грати. Крім того, завдяки технології усунення перехресних перешкод ви зможете почути точне розташування ваших ворогів.
Слухайте діалог, не заважаючи іншим
Дивіться телевізор уночі, не турбуючи близьких. Нічний режим знижує рівень децибелів, пом'якшуючи низькі частоти та зберігаючи чистоту звуку.
Розширте можливості об'ємного звучання й отримайте ще більше функцій
Комплект бездротових тилових динаміків дає змогу перетворити вашу саундбар на систему об'ємного звучання для ще глибшого кінематографічного ефекту занурення.
Під'єднуйте ваші пристрої через HDMI ARC
Завдяки порту HDMI ARC у вашій саундбарі ви можете під'єднати зовнішній пристрій і насолоджуватися насиченим, яскравим звуком без втрати якості.
Під'єднуйте саундбар без дротів
Кабелі псують вигляд? Просто під'єднайте саундбар до телевізора через Bluetooth і насолоджуйтеся улюбленим контентом без єдиного дроту.
Один пульт для повного контролю
Ваш пульт від телевізора Samsung може керувати не тільки телевізором. З його допомогою ви також можете настроювати основні функції саундбара, як-от живлення, гучність і звукові ефекти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Пользовательские характеристики | |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Да |
| Chromecast | Нет |
| DLNA | Нет |
| NFC | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| Беспроводной сабвуфер | Нет |
| Караоке | Нет |
| Количество акустических каналов | 2.1 |
| Количество динамиков | 5 шт. |
| Мощность сабвуфера | 220 Вт |
| Мощность тыловых динамиков | Нет |
| Мощность фронтальных динамиков | 40 Вт х 2 |
| Мощность центрального динамика | Нет |
| Общая мощность звука | 300 Вт |
| Поддерживаемые медианосители | Нет |
| Размеры сабвуфера | 184 x 346 x 295 мм |
| Размеры тыловых динамиков | Нет |
| Размеры фронтальных динамиков | 860 x 59.4 x 75 мм |
| Размеры центрального (основного) динамика | Нет |
| Разъемы и интерфейсы | HDMI, USB, Оптический вход, Bluetooth |
| Технология звука | DTS Virtual X |
| Тип | саундбар |
| Тип подключения | проводное + беспроводное |
| Форматы воспроизведения аудио | MP3, AAC, WAV, OGG, FLAC, ALAC, AIFF |
| Форматы воспроизведения видео | нет данных |
| Форматы изображений | Нет |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 9 671 ₴










