Сучасний та високоефективний робот-пилосос миючий Dreame L10s Ultra Gen 2 створений спеціально для максимально якісного та продуктивного прибирання Вашої оселі. За допомогою високої потужності всмоктування 10000Па та продуманої системи навігації забезпечує висококласне прибирання кожного куточка будинку.
Сучасний та стильний дизайн
Висока потужність всмоктування 10000Па
Сухе та вологе прибирання 2в1
Технологія прибирання MopExtend
Ексклюзивна та індивідуальна стратегія прибирання килимів
Підйом швабри на 10.5 мм та технологія CleanGenius 2.0
Технологія Advanced MopExtend
L10s Ultra Gen 2 може похвалитися покращеними можливостями, включаючи поворот і проникнення у кути та вузькі простори на глибину до 4 см, ефективно видаляючи дрібне сміття. Спеціально розроблена для роботи на краях та кутах, L10s Ultra Gen 2 оснащена вдосконаленою технологією розпізнавання країв та функцією висунення швабри, що дозволяє легко регулювати її для досягнення ідеальної чистоти. Універсальна конструкція забезпечує плавне переміщення внутрішніми кутами, прямими кутами, нерівними кутами і плінтусами, полегшуючи гнучкий збір бруду вздовж країв для ретельного очищення.
Система миття підлог DuoScrub
Дві високошвидкісні обертові швабри справляються із стійким брудом, пропонуючи 32 регулювання рівня води для індивідуального очищення. Крім того, насолоджуйтесь зменшеною витратою води, щоб запобігти появі плям під час очищення країв.
Потужна система всмоктування Vormax 10 000 Па
Потужна система всмоктування Vormax забезпечує потужність всмоктування 10 000 Па для чудового прибирання. Плаваюча гумова щітка забезпечує легке розплутування волосся, а ультразвукове розпізнавання килимів та підйом швабри поєднуються для покращеного очищення килимів та килимових покриттів.
Автоматичне очищення та сушіння
Робот-пилосос миючий Dreame L10s Ultra Gen 2 може повністю автономно прибирати без допомоги рук до 75 днів з пилозбірником на 300 мл і мішком для пилу на 3,2 л. Сушіння швабр теплим повітрям протягом 2 годин з мінімальним шумом 42дБ забезпечує не тільки подальше якісне прибирання, але й мінімізує поширення шкідливих мікробів та запахів.
Автоматична добавка розчину та можливість підключення до подачі води
Робот-пилосос миючий Dreame L10s Ultra Gen 2 підтримує правильне співвідношення розчину, щоб ваші тверді підлоги та будинок блищали, а можливість підключення станції водостічної системи будинку ще більше підвищує автономність та ефективність прибирання.
Індивідуальна стратегія прибирання
Віддайте пріоритет чистці килимів, щоб уникнути забруднення килима брудом від основної щітки та корпусу після вологого прибирання підлоги, а підйом насадки швабри на висоту до 10,5 мм, щоб легко впоратися з килимами з низьким ворсом.
Продумано та ефективно
Робот-пилосос посилює потужність всмоктування на килимах та килимків для ванної, до того ж можна індивідуально будувати повторне чищення килима якщо це потрібно.
Pet Zone
Коли ви активуєте режим догляду за тваринами, L10s Ultra Gen 2 адаптує своє прибирання до потреб вашого вихованця. Додаючи меблі вашого вихованця до Dreamehome, пилосос інтелектуально визначає зони проживання домашніх тварин, очищає їх двічі і збільшує частоту збору пилу під час прибирання, щоб ефективно збирати шерсть домашніх тварин. Він також регулює об’єм води для швидкого висихання під час миття підлоги, забезпечуючи сприятливе середовище для домашніх тварин.
Управління зі смартфона
Робот-пилосос Dreame L10s Ultra Gen 2 повністю підтримує весь функціонал керування через смартфон за допомогою фірмової програми Dreamehome. Ця програма доступна як для Android, так і для iOS.
Прибирання всього будинку
Ви можете індивідуально налаштувати прибирання в тій чи іншій кімнаті, оскільки Вам потрібно. У додатку для смартфона можна виставити всі необхідні налаштування прибирання або зони на які робот не може заїжджати.
Голосове керування
Просто виконуйте голосове керування за допомогою вбудованого помічника Alexa, Siri або Google Home. Це дозволяє запускати, зупиняти або зупиняти прибирання, а також керувати іншими функціями пилососу голосовими командами.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 8.9 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 121 - 240 минут |
| Время работы на 1 заряде | 181 - 240 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 210 мин |
| Высота преодоления порогов | 20 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Емкость аккумулятора | 3001-5200 мАч |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Да |
| Комплектация | робот-пылесос моющий, боковая щетка, бутылка с моющим средством, вращающийся модуль для мытья пола х 2, инструмент для чистки устройства, кабель питания, мультифункциональная станция с автовыгрузкой мусора, насадки для мытья пола х 2, сменный мешок х 2, у |
| Мoдель | L10s Ultra Gen 2 |
| Мощность всасывания | 10000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 80 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 350 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 х 350 х 97 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная LDS + ИК-датчик + камера |
| Тип | робот-пылесос с самоочисткой |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон, голосовое |
| Уровень шума | 59 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 28 799 ₴










