Робот-пилосос Dreame L10s Plus
Сучасний і високоефективний робот-пилосос Dreame L10s Plus створений спеціально для максимально комфортного та якісного прибирання всього Вашого житлового приміщення. Завдяки високій потужності всмоктування 7000 Па й акумулятору великої ємності, він робить будь-яке покриття для підлоги ідеально чистим і блискучим.
Особливості:
Сучасний і компактний дизайн
Акумулятор ємністю 5200 мА·год
Багаторівневе картографування й персоналізація прибирання
Висока потужність всмоктування
Вбудоване голосове керування
Інтелектуальне розпізнавання перешкод
Прибирання упродовж 90 днів
L10s Plus автоматично спорожнює пилозбірник за допомогою продуманої системи DualBoost 2.0, що спрощує обслуговування й дає змогу максимально автономно підтримувати чистоту у Вашому домі без Вашого втручання.
Максимально ретельне прибирання
Відчуйте чудову якість прибирання завдяки передовій технології пилозбірників Dreame, які вловлюють 99,7% частинок розміром лише 0,3 мікрона та забезпечують максимальну чистоту як повітря, так і підлоги.
Технологія миття підлоги DuoScrub
Випробуйте повноцінне прибирання підлоги із системою DuoScrub. Подвійні високошвидкісні обертові швабри ефективно видаляють бруд і плями. Подушечки з подвійним волокном підвищують ефективність і забезпечують високоякісне прибирання.
Прибирання навіть найдрібнішого бруду та пилу
За допомогою технології всмоктування Vormax Suction потужністю 7000 Па, Dreame L10s Plus забезпечує висококласне прибирання навіть найстійкішого бруду та пилу.
Розумне підіймання швабри
Спеціальна інтелектуальна функція дає змогу L10s Plus підіймати швабру на 7 мм, забезпечуючи сухість килимів і ретельне очищення твердих підлог.
Інтерактивне картографування та побудова маршруту прибирання
L10s Plus використовує передові технології для швидкого та точного картографування та побудови маршруту для ефективного прибирання всього Вашого будинку.
Сенсор розпізнавання перешкод
Dreame L10s Plus легко розпізнає перешкоди та допомагає уникати зіткнень із ними.
Розпізнавання килимів
Скористайтеся системою розпізнавання килимів, яка збільшує потужність всмоктування для глибокого та ретельного очищення.
Просунута конструкція роликової щітки
Прогумована роликова щітка легко видаляє пил із килимів і запобігає намотуванню волосся.
Функція повторного очищення
За допомогою програми Dreamehome активуйте функцію повторного очищення, щоб гарантувати якісне прибирання килимів.
Тривалий час автономної роботи
Акумулятор ємністю 5200 мА·год дає змогу працювати роботу до 155 хвилин, покриваючи до 145 м? на одному заряджанні. У разі низького рівня заряду робот повертається на зарядну станцію та продовжує прибирання з того місця, де зупинився.
Повне настроювання прибирання
Використовуйте застосунок Dreamehome для настроювання прибирання на свій смак, створюючи до 4 карток і встановлюючи віртуальні межі та заборонені зони.
Розумні віртуальні межі
Легко встановлюйте віртуальні межі для ефективного прибирання, захищаючи важливі зони від випадкового забруднення.
Багаторівневе картографування
Створюйте до 4 карт для різних поверхів і оптимізуйте процес прибирання кожного рівня.
Голосове керування
Керуйте прибиранням за допомогою голосових команд, під'єднавши робот до розумного будинку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dreame |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическая подзарядка | Да |
| Автоувеличение мощности на коврах | Да |
| Бренды | Dreame |
| Вес | 7.7 кг |
| Виртуальные стены | Да |
| Время зарядки аккумулятора | 6 ч |
| Время работы на 1 заряде | 121 - 180 минут |
| Время работы от аккумулятора на 1 заряде | 155 мин |
| Высота преодоления порогов | 7 мм |
| Голосовой отчет | Да |
| Датчик загрязнения | Да |
| Датчик перепада высоты | Да |
| Датчик препятствий | Да |
| Движение робота на карте | Да |
| Звуковой сигнал | Да |
| Избегание ковров во время влажной уборки | Да |
| Индикация застревания | Да |
| Индикация степени зарядки | Да |
| Камера | Нет |
| Комплектация | пылесос, боковая щетка, модуль для мытья полов х 2, гарантийный талон, инструмент для чистки, кабель, насадки для мойки полов х 2, пылесборник, инструкция, станция мусора, удлинительная пластина рампы, щетка прорезиненная |
| Мoдель | L10s Plus |
| Мощность всасывания | 7000 Па |
| Мультикартография | Да |
| Объем контейнера для воды | 300 мл |
| Объем контейнера для сбора пыли | 250 - 500 мл |
| Объем контейнера сбора пыли | 350 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Продолжение уборки после подзарядки | Да |
| Размеры (ШхВхГ) | 350 x 350 x 97 мм |
| Система антизапутывания в проводах | Нет |
| Совместимость с голосовыми ассистентами | Да |
| Составление карты помещения | Да |
| Станция автовыгрузки мусора | Да |
| Технология навигации | лазерная (Lidar) |
| Тип | робот-пылесос |
| Тип обрабатываемого покрытия | ворсистый ковер, ковролин, ламинат, линолеум, паркет, плитка |
| Тип уборки | сухая, влажная |
| Турборежим | Да |
| Турбощетка | Да |
| УФ лампа | Нет |
| Уборка по расписанию | Да |
| Управление | на корпусе, через смартфон, голосовое |
| Уровень шума | 63 дБ дБ |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 21 739 ₴










