Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Iron Plug — найпотужніший апарат у класі, що гарантує максимальну ефективність прибирання. Система фіксації аксесуарів EasyFix дає змогу швидко підготувати апарат до роботи, уникнути контакту з брудом. 2-резервуарна система забезпечує безперервне подавання пари: додатковий резервуар дає змогу доливати воду в знімний бак пароочисника, що не припиняє роботу. Початковий час нагрівання всього 3 хвилини. Модель має роз'єм, що дає змогу під'єднувати парову праску (опція). 4-ступеневий регулятор потужності пари на корпусі апарата дає змогу вибрати оптимальний режим оброблення залежно від типу очищуваної поверхні та її забрудненості. Можливість додавання гарячої води в струмінь пари (функція VapoHydro) полегшує видалення стійких забруднень, а широкий асортимент приладдя дає змогу виконувати будь-які завдання, наприклад, легко та ретельно очищати важкодоступні місця. Апарат SC 5 EasyFix обладнаний відсіками для аксесуарів і кабелю, є також ручка для перенесення і зручна "парковка позиція" на випадок перерви в роботі. Паровий пістолет із регулюванням подавання пари та блокуванням від випадкового увімкнення відповідає високим критеріям безпеки. Продовження терміну гарантійного обслуговування Під час реєстрації апарата, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий термін гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Цвет | Белый |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматическое отключение | нет данных |
| Вес | 6 кг |
| Возможность использования чистящего средства | Нет |
| Время нагревания | 3 мин |
| Диапазон мощности | 2001 Вт и более |
| Длина шнура | 6 м |
| Защита от накипи | Да |
| Защита от перегрева | нет данных |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Индикация готовности пара | Да |
| Максимальное давление | 4,2 бар |
| Максимальное давление пара | 4.1 бар и более бар |
| Насадки и щетки | точечное сопло, круглая щетка, ручная, EasyFix /насадка для пола |
| Объем бака для воды | 2 л |
| Объем резервуара для воды | 1.51 - 2 л |
| Отключение при недостатке воды | нет данных |
| Размеры | 439 х 301 х 305 мм |
| Расход пара | нет данных |
| Регулировка расхода пара | Да |
| Съемный бункер для воды | Да |
| Температура | нет данных |
| Тип пароочистителя | ручной |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Предохранительный клапан | Да |
Информация для заказа
- Цена: 24 799 ₴










