HDR
Технологія High-Dynamic Range вирівнює яскравість телевізора, і ви можете насолоджуватися величезним спектром кольорів, контрастності та деталей — навіть у темних сценах.
Роздільна здатність Full HD
Ваші улюблені телевізійні програми та фільми стають справжніми завдяки насиченій і яскравій роздільній здатності Full HD з вищою роздільною здатністю, ніж у HD-телевізора.
PurColour
PurColour робить перегляд відео таким, ніби ви там присутні. Телевізор відтворює величезну колірну гаму для дивовижної якості зображення й захопливого досвіду перегляду. Дивіться, як зображення оживають.
Contrast Enhancer
Contrast Enhancer може допомогти оживити плоскі зображення, регулюючи контрастність, пропонуючи видатні зображення з дивовижною глибиною.
Samsung Knox Security
Випробуйте спокій завдяки багаторівневому рішенню безпеки, яке допомагає захистити ваші дані. Навіть сумісні пристрої розумного будинку IoT, під'єднані до телевізора Samsung, захищені. Регулярні оновлення ще більше зміцнюють ваш телевізор, допомагаючи захистити його від майбутніх загроз.
Samsung Tizen OS
Досліджуйте нескінченні розваги з улюбленими застосунками в одному місці. Витрачайте менше часу на пошук і більше часу на перегляд фільмів, ігор і шоу, які ви любите.
OTS Lite (Object Tracking Sound Lite)
Створіть ефект об'ємного звучання з віртуальним верхнім аудіоканом, який слідує за дією, щоб ви могли зануритися у звук.
Adaptive Sound
Adaptive Sound гарантує, що ви рідко пропустите слово, регулюючи гучність діалогу залежно від рівня шуму у вашій кімнаті та контенту, який ви дивитеся.
Q-Symphony
Пориньте у звук як від телевізора, так і від саундбара, оркестрованих у гармонії. Q-Symphony дає динамікам телевізора та спільного саундбара Samsung працювати одночасно для справжнього ефекту об'ємного звучання без вимкнення динаміків телевізора.
Тонкий вигляд і безрамковий дизайн 3 сторони
Цей дизайн практично безрамковий із трьох сторін, мінімізуючи непотрібні елементи для поліпшення вашого досвіду перегляду. Крім того, він пропонує елегантний, вишуканий вигляд, що покращує ваш декор, не перевантажуючи його.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Операционная система | Tizen |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 100 х 100 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | нет данных |
| Версия Android | - |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Вес (без подставки) | нет данных |
| Вес с подставкой | нет данных |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | нет данных |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 24" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | телевизор, пульт ДУ, кабель питания, документация |
| Контрастность | Mega Contrast |
| Модель пульта | TM1240A |
| Мощность звука | 10 Вт |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Процессор изображения | HyperReal |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | нет данных |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | нет данных |
| Разъемы | 2хHDMI, USB, CI, LAN, S/PDIF, CI+, AV, RF-in |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | OTS Lite, Q-Symphony, Adaptive Sound |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | LED |
| Тип матрицы | - |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 50 Гц |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 13 019 ₴




