Тример Philips BT3617/15 — це інструмент для точного догляду за бородою, що поєднує в собі простоту використання й ефективність. Він розроблений для чоловіків, які прагнуть підтримувати доглянутий вигляд без зайвих зусиль.
Швидкість і комфорт щоразу. Заокруглені кінці забезпечують делікатне гоління, а самозаточувальні леза прискорюють гоління, запобігаючи повторним проходам. Крім того, двадцять режимів довжини дають змогу отримати саме ту точність, яку ви хочете.
Модернізований гребінець Lift&Trim підіймає волоски бороди, щоб лезо ефективно та рівномірно підстригало їх за один прохід.
Оскільки тример повністю водонепроникний, його можна просто промити під струменем води — це неабияк спрощує догляд за ним.
Ергономічна ручка з 360-градусним покриттям Fine Line дає змогу легко тримати та використовувати пристрій, забезпечуючи вам комфорт і контроль, необхідні для бездоганного вигляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Количество насадок | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Нет |
| Вес | нет данных |
| Влажная очистка / Использование в душе | Да |
| Время зарядки аккумулятора | до 240 мин |
| Время работы от аккумулятора | до 60 мин |
| Для бороды и усов | Да |
| Для бровей | Нет |
| Для интимных зон | Нет |
| Для носа и ушей | Нет |
| Для окантовки | Нет |
| Для стрижки волос | Нет |
| Для тела | Нет |
| Зарядное устройство | Нет |
| Индикатор зарядки | Да |
| Максимальная длина | 20 мм |
| Максимальная длина стрижки | 11 - 20 мм |
| Минимальная длина | 0.5 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм и менее |
| Ножницы | Нет |
| Питание | сеть + аккумулятор |
| Подсветка дисплея / корпуса | Нет |
| Тип | триммер для стрижки волос |
| Тип установки длины | регулятор |
| Футляр / Чехол | Нет |
| Цвет | серый с синим |
Информация для заказа
- Цена: 1 611 ₴










