
Праска (випрямляч) для волосся Babyliss ST493E ( Чорний ) 13642 DS
5 455 ₴
- Готово к отправке
- Код: ST493E-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пластини
У випрямлячі встановлені плавальні пластини розміром 39x100 мм для швидкого випрямлення середньої та довгої довжини волосся. Крім того, він обладнаний знімним гребінцем, ідеальним для розчісування пасом під час процесу випрямлення.
Функція пари
Отримайте оптимальне зволоження й ефективність під час випрямлення завдяки функції подавання пари. Пара проникає глибоко у волокна волосся, зволожуючи та захищаючи його. Для цього досить наповнити резервуар водою.
Покриття турмалін-кераміка
Покриття з турмаліну та кераміки забезпечує рівномірну температуру й ідеальне ковзання для захисту волосся під час кожного проходу.
Температура
Регулюйте нагрівання залежно від типу вашого волосся, вибираючи з 5 параметрів температури від 150 до 230 °C.
Зручність використання
Покращена ефективність для кучерявого волосся завдяки знімним гребінцем. Легке зберігання завдяки системі фіксації пластин.
Безпека
Для запобігання опікам або перегріванню передбачена функція автоматичної зупинки.
Зручність у використанні
Поворотний шнур завдовжки 2,5 м забезпечує оптимальну маневровість.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss |
| Тип | Выпрямители |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Подача пара | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Да |
| Вращающийся шнур | Да |
| Вращение насадки | отсутствует |
| Время нагрева | 30 сек |
| Держатель | Нет |
| Дисплей / Индикация температуры | Да |
| Длина шнура | 2.5 м |
| Дополнительные насадки | гребешок |
| Ионизация | Нет |
| Наличие дополнительных насадок | Да |
| Перчатка / Термоковрик | коврик |
| Петля для подвешивания | Нет |
| Питание | Сеть |
| Плавающие пластины | отсутствует |
| Покрытие пластин | керамика |
| Рабочая температура | 150-230°C |
| Регулирование температуры | Да |
| Холодный обдув | отсутствует |
| Цвет | Черный |
| Чехол | Нет |
| Ширина пластин | 39 мм |
| Ширины пластин | 31 - 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 455 ₴








