Гарний огляд
Вільно оглядайте їжу під час випікання, не відчиняючи дверцят і не втрачаючи тепло й енергію.
Легкий доступ до регуляторів
Відкрийте для себе просте керування духовою шафою в поєднанні із сучасним дизайном. Ви більше не будете настромитися на регулятори, коли будете проходити повз духову шафу, — щоб скористатися поглибленими регуляторами, вам потрібно лише легко натиснути на них.
Легкий доступ — легке чищення
Скло дверцят виймається без зайвих зусиль, тому ви зможете з легкістю їх мити й завжди прекрасно бачити все, що відбувається в духовці.
Оптимально пропечені страви
Не просто тепло. Духова шафа, обладнана сімома функціями з ідеальним розподілом тепла та потрібним грилем, забезпечує оптимальне пропікання страв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вертел | Нет |
| Таймер | Да |
| Электроподжиг | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управление | отсутствует |
| Вентилятор охлаждения | Да |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 x 595 x 530 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 580 х 600 мм |
| Газ-контроль | Нет |
| Гриль | электрический |
| Дисплей | с дисплеем |
| Доводчик дверей | Да |
| Количество программ | 6 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Метод очистки | эмаль легкой очистки |
| Мощность гриля | нет данных |
| Мощность подключения | нет данных |
| Напряжение | 220-240 В В |
| Подсветка | Да |
| Потребление электроэнергии | 0.74 кВт/ч |
| Программы | верхний + нижний нагрев, верхний нагрев, верхний нагрев + конвекция, верхний нагрев + нижний нагрев + конвекция + пар, гриль, кольцевой нагрев, нижний нагрев |
| Решетка / Противень | Да |
| Термощуп | Нет |
| Тип | Электрический |
| Тип направляющих | съемные (проволочные) |
| Управление | Механическое |
| Функция СВЧ | отсутствует |
| Функция пароварки | отсутствует |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.5 см см |
| переключатели | сенсорные |
Информация для заказа
- Цена: 14 507 ₴










