Забудьте про стомливий розморожування. Інтенсивна циркуляція холодного повітря виводить вологу з морозильної шафи. Це запобігає утворенню льоду на продуктах і внутрішніх стінках приладу, а також знижує витрати електроенергії. Унаслідок цього збільшується корисний простір для зберігання й відпадає необхідність розморожування й очищення приладу. Паковання продуктів не примерзають одна до одної та зберігаються в належному вигляді.
Без обмеження відчиняння дверцят
Можливість відчиняти дверцята під прямим кутом означає, що всі полиці та контейнери можна повністю висувати. Це рішення дає змогу встановлювати холодильники біля стіни, поруч із кухонними меблями або іншими приладами.
Зниження енерговитрат
На випадок вашої тривалої відсутності можна налаштувати холодильник на енергоощадний режим, оскільки дверцята будуть постійно закриті.
Найвища енергоефективність
Покращена система охолодження дає змогу досягати низьких показників енергоспоживання. Морозильні ларі класу А++ споживають на 40% менше енергії, ніж прилади класу А.
Надійний, тихий і довговічний
Холодильники з інверторним компресором працюють тихіше, мають триваліший термін експлуатації та споживають набагато менше енергії, ніж холодильники зі звичайним компресором. Щоразу, коли температура в холодильнику підвищується під час відчинення дверцят, інверторний компресор забезпечує швидке й ефективне охолодження, щоб запобігти порчу продуктів.
Швидке заморожування
Функція FastFreeze швидко заморожує продукти за -24 °C, щоб зберегти всі корисні речовини. Приблизно через 2 дні функція автоматично вимикається, температура морозильного відділення повертається до початкового значення.
Чудовий огляд
Світлодіодні лампи забезпечують чудову та високоефективну підсвітку. Вони слугують у тридцять разів довше за звичайні лампи й заощаджують удесятеро більше енергії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 15 ч |
| Быстрая заморозка | Да |
| Вес | 66 кг |
| Входит в комплект | инструкция и гарантийный талон, лоток для льда |
| Высота | 181 см и выше см |
| Габариты (ШхВхГ) | 59,5x185x66,3 см |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Климатический класс | SN-T |
| Количество полок/секций | 7 |
| Мощность замораживания | 17-23 кг/сутки |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Наличие подсветки | Да |
| Перевешивание дверцы | Да |
| Полезный объем | 251 и более |
| Расположение блока управления | внешнее |
| Сигнализация открытой двери | Нет |
| Система разморозки | No Frost |
| Тип | Камера |
| Тип компрессора | инверторный |
| Уровень шума | 38 дБ дБ |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Ширина | до 60 см см |
| Энергопотребление | 257 кВт/год |
Информация для заказа
- Цена: 30 599 ₴










