
Wi-Fi Mesh-система Asus ZenWiFi BT8 3pk White (90IG0930-MO3B40) ( white ) 15110 DS
44 675 ₴
- В наявності
- Код: BT8(W-3-PK)-DS
+380 (73) 727-02-20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для використання пристрою на території України оновіть програмне забезпечення:
https://www.asus.com/ua-ua/networking-iot-servers/whole-home-mesh-wifi-system/zenwifi-wifi-systems/asus-zenwifi-bt8/helpdesk_bios?model2Name=ASUS-ZenWiFi-BT8
Тридіапазонний Wi-Fi 7 (802.11be) Розумний розширюваний маршрутизатор AiMesh, 6 ГГц Wi-Fi, 14 Гбіт/с, покриття до 5900 кв. футів (2 шт.), два порти 2.5G, до 3 SSID для пристроїв IoT, батьківський контроль і VPN, Advanced Network Security.
— тридіапазонний Wi-Fi 7 зі швидкістю до 14 Гбіт/с з Wi-Fi 6 ГГц, MLO і 4K-QAM
— Smart AiMesh на основі штучного інтелекту забезпечує покриття до 5900 кв. футів (2 шт.) і легке розширення за допомогою сумісних маршрутизаторів ASUS для
безперебійного й безпечного Wi-Fi по всьому дому.
- сім внутрішніх антен і вісім потужних передніх модулів усувають мертві зони WiFi
- наскрізний захист 24/7 за допомогою AiProtection Pro комерційного рівня та вдосконалених VPN
- Просте налаштування мережі IoT, батьківського контролю та VPN на декількох пристроях за допомогою SSID Smart Home Master
- гнучкі подвійні порти 2,5G Ethernet для надшвидкого дротового транспортного зв'язку
- Мобільний модем 4G LTE/5G для постійного доступу до інтернету
ASUS ZenWiFi BT8
Безтурботна сітка Smart Home Mesh
Серія ASUS ZenWiFi покращує ваш розумний будинок, що постійно розвивається, завдяки безтурботному Wi-Fi. ASUS ZenWiFi BT8 підіймає планку сітчастої?мережі для всього дому завдяки Wi-Fi 7 і технології Smart AiMesh нового покоління. Він забезпечує неймовірно високу тридіапазонну швидкість до 14 Гбіт/с і забезпечує чудову швидкість Wi-Fi на частоті 6 ГГц. Разом із надшвидкісними подвійними 2,5-гігабітними портами Ethernet і набором передових технологій мережі та безпеки, ця сітчаста система WiFi готова до майбутнього вашої розумної домашньої мережі вже сьогодні.
Вершина WiFi
ASUS ZenWiFi BT8 втілює нашу безперервну відданість розробці неймовірних власних технологій Wi-Fi та мереж. Просто спілкуйтеся зі своєю родиною та друзями в рамках безтурботного під'єднання.
WiFi 7 Powering Premium Mesh
ZenWiFi BT8 може похвалитися передовою технологією Wi-Fi 7. Ця чудова тридіапазонна сітчаста система розкриває весь потенціал WiFi 7 з опціями дротового під'єднання. Насолоджуйтеся досвідом наступного покоління для домашніх розваг і хмарних обчислень, включно з потоковим передаванням 8K, іграми HDR, створенням контенту та AI.
Smart AiMesh з підтримкою AI
ZenWiFi BT8 використовує потужність WiFi 7 і технологію Smart AiMesh наступного покоління для забезпечення ширшого покриття, стабільнішої й безпечнішої мережі та багатофункціонального досвіду роботи з мережею — і все під однією мережевою назвою для всього вашого розумного дому.
Неперевершене покриття й надійність
Завдяки семи внутрішнім антенам і восьми потужним інтерфейсним модулям ZenWiFi BT8 усуває мертві зони Wi-Fi, забезпечуючи стабільне покриття в усіх напрямках. Ефективне розсіювання тепла забезпечує прохолодну та тиху роботу для поліпшення продуктивності та тривалої надійності.
Powerhouse наступного покоління
Завдяки потужному ЦБ і 1 ГБ оперативної пам'яті ZenWiFi BT8 забезпечує виняткову потужність процесора. Це відкриває розширені функції, оптимізуючи мережу для плавнішого потокового передавання у форматі 8K, ігор у форматі HDR і розширеного досвіду роботи мережі зі штучним інтелектом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Акумуляторна батарейка | Немає |
| Вага | 0.85 кг |
| Можливість під'єднання зовнішніх LTE антен | Немає |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Ємність акумулятора | Немає |
| Категорія LTE | Немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | 7 шт. |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Комплект постачання | маршрутизатор х3, блок живлення х3, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | Немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 500+ кв.м |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | Немає |
| Підтримка Mesh | Да |
| Підтримка PoE | Немає |
| Пріоритизація трафіку (QoS) | Да |
| Розміри | 186 х 159 х 72 мм |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 4323 Мбіт/сек + 8643 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | Немає |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE14000 |
| Тип | бездротові |
| Тип монтажа | Настільний |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Віддалене керування | Да |
| Колір | white |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 675 ₴





