Зустрічайте потужний і розумний процесор alpha 7 AI Gen8
Неабияк покращена продуктивність і швидше оброблення даних у процесорі alpha 7 AI Gen8 тепер забезпечують зображення в 4K-якості з набагато кращою чіткістю й глибиною, ніж раніше.
Супермасштабовання 4K вдихає життя в кожен кадр
Потужний процесор LG відновлює роздільну здатність до первісної якості. Насолоджуйтеся поліпшеною роздільною здатністю, яскравістю та чіткістю завдяки технології Супермасштабування 4K.
HDR10 Pro
Насичені кольори та яскравість відкривають новий рівень деталізації. Відчуйте покращену якість зображення з глибшим контрастом.
Al Voice ID
LG AI Voice ID розпізнає унікальний голосовий підпис кожного користувача та пропонує персоналізовані рекомендації, коли ви говорите.
Розумний пошук зі штучним інтелектом
Дізнайтеся у свого телевізора що завгодно. Вбудований штучний інтелект розпізнає ваш голос і швидко надає персоналізовані рекомендації щодо ваших запитів. Ви також можете отримати додаткові результати та рішення за допомогою Microsoft Copilot.
Чат-бот зі штучним інтелектом
Спілкуйтеся з чат-ботом на базі штучного інтелекту за допомогою пульта AI Magic Remote — розв'язуйте будь-які питання: від налаштувань до усунення неполадок. Штучний інтелект розпізнає мету користувача та миттєво надає рішення.
Консьєрж зі штучним інтелектом
Одне коротке натискання кнопки ШІ на пульті відкриває Консьєржа зі штучним інтелектом, який пропонує персоналізовані підказки та рекомендації на основі вашої історії пошуків і переглядів.
AI Picture Wizard
Розширені алгоритми аналізують 1,6 мільярда можливих варіантів зображення, щоб вивчити ваші уподобання. Відповідно до ваших варіантів телевізор формує персоналізоване зображення саме для вас.
AI Sound Wizard
Виберіть аудіо, яке вам подобається, з добірки звукових кліпів. На основі 40 мільйонів параметрів ШІ створює індивідуальний звуковий профіль, створений відповідно до ваших уподобань.
5 років оновлення з відзначеною нагородами webOS Re:New Program
Отримайте повні оновлення й користуйтеся перевагами новітніх функцій і програмного забезпечення. Лауреат нагороди CES Innovation Awards у категорії кібербезпеки. Почувайтеся в безпеці, знаючи, що webOS захищає вашу конфіденційність і дані.
Чистий звук зі штучним інтелектом
Точна корекція тону покращує чіткість звуку для виняткового звуку.
Надвеликий телевізор
Дивіться всі улюблені фільми, спортивні події та ігри на надвеликому телевізорі LG. Пориньте у високу роздільну здатність на екрані великого формату.
Тонкий дизайн
Додайте сучасний акцент завдяки витонченому дизайну, який гармонійно вписується у ваш простір.
Потужний геймплей
Насолоджуйтеся іграми на найвищому рівні з VRR. Грайте без затримок, які можуть заважати вашій продуктивності.
Ambient FILMMAKER MODE
Відчуйте кіно так, як задумав режисер, завдяки режиму FILMMAKER MODE з компенсацією зовнішнього освітлення, який адаптується до оточення і зберігає зображення максимально наближеним до оригіналу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Операционная система | webOS |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | со Smart TV |
| VESA | 200 х 200 |
| Wi-Fi | Да |
| Аудио | AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Вес (без подставки) | 7.3 кг |
| Вес с подставкой | 7.4 кг |
| Видео | нет данных |
| Внутренняя память | Нет |
| Время отклика | нет данных |
| Голосовое управление | есть (пульт) |
| Диагональ экрана | 43" |
| Диапазон частот Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Комплект поставки | пульт Magic Remote (MR25), шнур питания, 2 батарейки, ножки, гарантийный талон, инструкция |
| Контрастность | нет данных |
| Модель пульта | Magic Remote (MR25) |
| Мощность звука | 2 х 10 Вт |
| Оперативная память | Нет |
| Поддержка HDR | Да |
| Поддержка NTFS | Нет |
| Процессор изображения | ?7 AI Processor 4K Gen8 |
| Размеры без подставки (ШхВхГ) | 968x567x67.9 мм |
| Размеры с подставкой (ШхВхГ) | 968x621x200 мм |
| Разрешение экрана | 4K UHD (3840x2160) |
| Разъемы | 3хHDMI, USB, LAN, RF-in, mini Jack, CI |
| Расстояние между ножками | нет данных |
| Технологии звука | Dolby Digital |
| Технология MEMC | Нет |
| Технология дисплея | LED |
| Угол обзора | 178° /178° |
| Фото | нет данных |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C/S2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Энергопотребление | нет данных |
| Яркость | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 19 199 ₴






