Високопродуктивний мінімийка високого тиску K 5 WCM, обладнаний потужним і довговічним двигуном водяного охолодження, здатний швидко усунути будь-які забруднення. Він укомплектований струменевими трубками, що дають змогу ефективно очищати будь-які об'єкти — садові доріжки, тераси, автомобілі тощо. Трубка Vario Power передбачає легке регулювання тиску для дбайливого очищення чутливих поверхонь. До комплекту постачання входять також грязьова фреза, що формує обертову точкову струмінь, і вбудований фільтр для води, що надійно захищає насос від частинок бруду.
Прекрасний результат очищення
Двигун із водяним охолодженням вражає своїм особливо довгим терміном експлуатації та високою потужністю.
Вбудована трубка для засобу для чищення
Зручність і простота використання мийного засобу. Очисні засоби Karcher (опція) покращують результати прибирання й забезпечують захист поверхонь, що очищаються.
Чистий і охайний
Шланг, струменеві трубки, пістолет і кабель зберігаються безпосередньо на корпусі апарата.
Продовження терміну гарантійного обслуговування
Під час реєстрації апарата, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий термін гарантійного обслуговування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 145 бар |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Нет |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Нет |
| Габариты | 901 х 369 х 329 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 131 - 160 бар |
| Диапазон производительности | 401 - 600 л/ч |
| Длина шланга | 8 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | отсутствует |
| Максимальная температура воды | 40 °С град. |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Да |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Производительность | 500 л/час |
| Регулятор давления | Да |
| Стандартная насадка | Да |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Да |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 18 599 ₴










