Мінімийка високого тиску Karcher K 6 Special (1.168-508.0)
Мінімийка K 6 Special обладнана двигуном із водяним охолодженням і призначена для частого прибирання, а також для боротьби з суттєвими забрудненнями, які часто трапляються на доріжках, у басейнах, на великих транспортних засобах тощо. Регулювання тиску на трубці Vario Power здійснюється простим поворотом руки, а фреза для бруду швидко справляється навіть із найстійкішими забрудненнями.
Прекрасний результат очищення
Надійний двигун водяного охолодження вразить своїм довгим терміном експлуатації та рівнем виконання. Внутрішні компоненти розроблені з урахуванням високих навантажень і тривалої експлуатації.
Система забору хімії Plug'n'Clean
Система Plug'n'Clean — це інноваційне рішення, яке робить процес заміни мийного засобу швидким, простим і зручним. Завдяки цій системі вам більше не потрібно витрачати час на переливання мийних засобів або чекати, поки бак повністю опустиш.
Система під'єднання Quick Connect
Інноваційний механізм забезпечує надійне з'єднання шланга з апаратом і пістолетом. Шланг високого тиску під'єднується до апарата всього одним натисканням. Це заощаджує час і зусилля.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Максимальное давление | 160 бар |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.88 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | Нет |
| Веерная насадка | Да |
| Вращающая щетка / Роторная щетка | Нет |
| Выдвижная ручка | Да |
| Габариты | 404 x 461 x 968 мм |
| Грязевая фреза | Да |
| Диапазон давления | 131 - 160 бар |
| Диапазон производительности | 401 - 600 л/ч |
| Длина шланга | 10 м |
| Дополнительные насадки | Нет |
| Колеса | Да |
| Контейнер для моющего средства | Да |
| Максимальная температура воды | 60 °С град. |
| Материал помпы | пластик |
| Моющая щетка | Нет |
| Отсек для принадлежностей | Нет |
| Пескоструйная насадка | Нет |
| Пистолет высокого давления | Да |
| Подогрев воды | отсутствует |
| Потоковая трубка | Нет |
| Производительность | 600 л/час |
| Регулятор давления | Да |
| Стандартная насадка | Нет |
| Тип питания | электрическая |
| Турбо насадка | Нет |
| Универсальная насадка | Нет |
| Фильтр очистки воды | Да |
Информация для заказа
- Цена: 22 319 ₴






