
Мультипіч Cosori Dual Blaze Twinfry CAF-TF101S-AEUR (KAAPAFCSSEU0204Y) ( 19932 ) DS
16 119 ₴
- В наличии
- Код: KAAPAFCSSEU0204Y-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Технологія Dual Blaze Tech
Випробуйте швидке приготування без попереднього нагрівання або перевертання, досягаючи рівномірніших результатів за коротший час.
Максимальна потужність 2800 Вт
Використовуйте потужність 2800 Вт для швидшого й ефективнішого приготування, гарантуючи, що ваші страви будуть готові якнайшвидше.
Велика робоча поверхня
Скористайтеся перевагами більшої нагрівальної поверхні, яка покращує циркуляцію повітря, даючи змогу одночасно готувати більше страв і покращує загальну ефективність приготування.
Повністю сенсорний екран
Насолоджуйтеся досконалішим і візуально привабливим інтерфейсом завдяки повністю сенсорному екрану, що поєднує сучасний зовнішній вигляд і простоту керування.
Розумне під'єднання до мережі WiFi
Вибирайте модель із підтримкою WiFi як більш «розумний» пристрій, відстежуйте процес приготування в будь-який час і майте під рукою онлайн-рецепти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | COSORI |
| Тип управления | Сенсорное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управление | Да |
| Габариты | 37 х 54.8 х 38 см |
| Дисплей | с дисплеем |
| Емкость чаши | 7.6 - 11 л |
| Количество программ | 6 шт |
| Крышка | съемная |
| Мoдель | Cosori Dual Blaze Twinfry CAF-TF101S-AEUR |
| Материал корпуса | Пластик |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нескользящие ножки | отсутствуют |
| Объем с расширительным кольцом | без расширительного кольца |
| Объем чаши | 10 л л |
| Популярные бренды | Cosori |
| Программы | фритюр, жарка, выпечка, гриль, разогрев, дегидрация/сушка |
| Рабочая температура | 35 - 240 °C |
| Смотровое окно | отсутствует |
| Съемная чаша | без съемной чаши |
| Таймер отсрочки старта | без таймера |
| Термостат | с термостатом |
| Тип | мультипечь |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 16 119 ₴









