Стіл з електрорегулюванням висоти Officepro серії ODE1470, розроблений для бездоганної інтеграції в будь-який домашній інтер'єр або корпоративне середовище, пропонує ідеальне поєднання функціональності, довговічності та доступності. Завдяки потужному двигуну стіл забезпечує плавне, тихе та надійне регулювання висоти одним натисканням кнопки. Потужні підіймальні колони забезпечують тихий, плавний рух. Система запобігання зіткнень виявляє об'єкти на шляху руху, щоб запобігти зіткненням. Проста панель керування дає змогу легко регулювати висоту, а програмовані параметри пам'яті зберігають улюблені параметри для додаткової зручності.
Надійний і потужний двигун, захищений від перегрівання й перевантаження, забезпечує плавне регулювання висоти, а також тихий і енергоощадний.
Система запобігання зіткнень допоможе запобігти випадковим випадокам і травмам
Регулювання висоти забезпечує максимальний комфорт і адаптацію до багатьох вимог і сценаріїв використання.
Проста у використанні й інтуїтивно зрозуміла панель керування
Комплектний кріплення для зберігання гарнітури та кріплення для зберігання блока живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 1400 мм |
| Габаритные размеры стола | |
| Глубина | 700 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Выдвижные ящики | Нет |
| Высота | 700-1120 мм см |
| Кабельный ввод | Нет |
| Материал рамы | Сталь |
| Материал столешницы | ДСП |
| Надставка | Нет |
| Наличие колес | Нет |
| Открытые полки | Нет |
| Подставка под системный блок | Нет |
| Регулятор высоты | Да |
| Регулятор наклона | Нет |
| Светодиодная подсветка | Нет |
| Тип | Компьютерный |
| Форма | линейный |
Информация для заказа
- Цена: 10 539 ₴










