Відкрийте для себе новий рівень комфорту та стилю скринбаром OfficePro SLO83B. Ця модель призначена для тих, хто цінує не тільки функціональність, а й атмосферу на своєму робочому місці. Завдяки високому індексу передавання кольору RA> 80, лампа забезпечує природне освітлення без спотворень, що особливо важливо під час роботи з графікою або перегляду відеоконтенту. Насолоджуйтеся плавним регулюванням яскравості та вибирайте між трьома основними режимами колірної температури: тепле світло (3150K) для відпочинку, нейтральний (4400K) для ігор і холодний (6600K) для максимальної продуктивності під час роботи.
Головною особливістю моделі SLO83B є революційна технологія асиметричного світла, що спрямовує потік під спеціальним кутом, освітлюючи тільки робочу зону перед монітором. Це практично повністю усуває відблиски на екрані, неабияк знижуючи навантаження на очі та запобігаючи втомі навіть під час тривалих робочих сесій або ігрових марафонів.
Але це ще не все — лампа має унікальну функцію додаткового кольорового підсвічування. Завдяки 7 кольорам і динамічному режиму можна легко змінити атмосферу в кімнаті: виберіть спокійне світло для офісної роботи або яскраві динамічні ефекти для геймінгу, щоб підкреслити свій інтер'єр і налаштуватися на потрібний лад.
Керування всіма функціями інтуїтивно зрозуміле завдяки зручній сенсорній панелі. Один дотик дає змогу змінити колірну температуру, активувати максимальну яскравість або перемкнути кольори додаткового підсвічування. Утримуючи кнопку, ви можете плавно регулювати яскравість основного світла. Таймер автоматичного вимкнення передбачений за 60 хвилин.
Модель SLO83B також пропонує розширені можливості налаштування положення. Покращена фіксація забезпечує надійне кріплення на будь-якому моніторі, зберігаючи стабільність обраного положення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | OfficePro |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Smart-управление | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| ZigBee | Нет |
| Вид | офисная/рабочая |
| Габариты (ШхВхГ) | 400 мм |
| Голосовое управление | Нет |
| Диапазон мощности | 5 - 10 Вт |
| Диапазон цветовой температуры | с возможностью регулирования |
| Димминг | Нет |
| Динамик | Нет |
| Для детей | Нет |
| Крепление | на прищепке |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | нет данных В |
| Питание | Сеть |
| Пульт управления | Нет |
| Регулирование температуры освещения | Да |
| Режим изменения цвета | Нет |
| Таймер | Да |
| Тип лампы | светодиодная (встроенная) |
| Удаленное управление | Нет |
| Цветовая температура | 3150 - 6600 K |
| Эффект рассеянного света | Нет |
| Яркость (световой поток) | 170 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 1 487 ₴










