Зустрічайте комп'ютери, що легко проходять перевірку довкілля. Комп'ютери HP створені на основі надійних технологій, нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності, які перетворюють ваші списки справ на списки вироблених завдань.
Залишайтеся на зв'язку на ваших умовах
Ви чітко бачитимете та чутимете завдяки камері HP True Vision і мікрофонам із заглушенням фонового шуму.
Ваша запорука продуктивності на цілий день
Працюйте із задоволенням завдяки процесору AMD, тривалому часу автономної роботи, великій місткості сховища та швидкому бездротовому з'єднанню.
Екологічна та перспективна конструкція
Продуманий дизайн містить перероблений пластик і має сертифікат EPEAT Gold і сертифікат ENERGY STAR.
Процесор AMD Ryzen
Ця нова надефективна архітектура корилася за собою справжню революцію в процесорах. 4 ядра, 4 потоки — такої потужності з лишком вистачає навіть для найбільш ресурсомістких завдань.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 весь цифровий контент матиме новий вигляд.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming, що регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвітки, ми можемо усунути мерехтіння екрана для комфортнішого перегляду.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відбиття, що розв'язує проблему з відблисками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопителя | SSD |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 3 7320U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| Thunderbolt 5 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | отсутствует |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Габариты (ШхГхВ) | 359.8х236х18.6 мм |
| Геймерские | Нет |
| Диагональ экрана | 15" - 16.3" |
| Емкость аккумулятора | 41 - 50 Вт-ч |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | без подсветки |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ SSD |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Операционная система устройства | Нет |
| Оптический привод | без дисковода |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Нет |
| Покрытие экрана | матовое |
| Популярные бренды | HP |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | отсутствует |
| Серия | 15 |
| Серия процессора | AMD Ryzen 3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип екрана | IPS |
| Трансформеры | Нет |
| Частота процессора | 2,4 - 4,1 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 28 203 ₴






