
Портативний проектор XGiMi Vibe One Pro Blue Spark (WM03H) ( 17397 ) DS
18 599 ₴
- Готово к отправке
- Код: WM03H-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Налаштуйте свій день і свою атмосферу з XGIMI Vibe One (Battery Powered) — ідеальним компаньйоном для розваг у будь-якому місці.
Стильний, привабливий дизайн: Сучасний дизайн Vibe One (Battery Powered) надає індивідуальності та стилю будь-якому простору. Виберіть колір, що підходить вашому стилю — класичний, непідвладний часу сірий або ретро, грайливу синьо-жовту комбінацію. А за допомогою наклейок, що входять до комплекту, ви можете персоналізувати його на свій смак.
Вбудований акумулятор, що подовжує веселощі: Маючи до 1.2 години відтворення відео та 4 години відтворення музики на одному заряді, Vibe One (Battery Powered) відправиться куди завгодно разом із вами. Легко переміщайтеся з кімнати в кімнату або беріть її на вулицю, не турбуючись про джерело живлення.
Творець атмосфери Все-в-одному: Це більше, ніж просто розумний портативний проєктор — подвійні 3W динаміки, налаштовані Sound by JBL, що потужно відтворюють ваші улюблені мелодії, тоді як режим Ambient Light Mode (обхватувалювального освітлення) створює ідеальне настрій.
Миттєве настроювання, бездоганна проєкція: Легке, автоматичне настроювання щоразу завдяки автоматичній корекції трапецеїдальних спотворень (Auto Keystone Correction) і автофокусу (Auto Focus). Затрачайте менше часу на налаштування й більше часу на задоволення улюбленим фільмам і шоу.
Google TV з ліцензійним Netflix: Транслюйте останні голлівудські хіти та шоу, які не можна пропустити, у чудовій якості 1080p безпосередньо з Vibe One (Battery Powered). Завдяки миттєвому доступу до 400 000+ фільмів і телевізійних епізодів в одному місці, нескінченні розваги завжди у вас під рукою.
Вбудована підставка 160° і ручка перенесення Завдяки регульованій підставці на 160°, Vibe One (Battery Powered) дає змогу легко перемикати проєкцію зі стіни на стелю, щоб відповідати вашому способу відпочинку. Крім того, підставка слугує зручною ручкою для легкого перенесення в дорозі.
Це не просто проєктор — це ваш персональний творець атмосфери, готовий до будь-яких пригод.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Операционная система | Android |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Изображение | |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | Нет |
| HDMI | Да |
| RS-232 | Нет |
| USB | Да |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Да |
| Аудиоразъем 3.5 мм | Нет |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Версия Bluetooth | 5.1 |
| Встроенные динамики | Да |
| Встроенный кардридер | Нет |
| Входит в комплект | проектор, адаптер питания, пульт ДУ Bluetooth, батарейки AAA (x2), набор наклеек Special Edition, руководство, гарантийный талон |
| Габариты (ШхВхГ) | 306.9x115x135.4 мм |
| Диагональ экрана | нет данных |
| Дополнительные данные | - |
| Другие разъемы | Нет |
| Источник питания | аккумулятор |
| Источник света | LED |
| Количество HDMI | 1 |
| Количество USB | 1 |
| Количество VGA | - |
| Количество ламп | 1 шт. |
| Композитный RCA | Нет |
| Контрастность | 1500:1 |
| Коррекция искажения | Да |
| Коэффициент проекции | 1.3:1 |
| Максимальное разрешение | 1920x1080 |
| Максимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Минимальное фокусное расстояние | нет данных |
| Мощность динамиков | 2х3 Вт |
| Мощность лампы | нет данных Вт |
| Назначение | для домашнего кинотеатра |
| Обратная проекция | Да |
| Поддержка 3D | Да |
| Поддержка HDR | Нет |
| Соотношение сторон изображения | 16:9 |
| Стандарт скорости Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технология матрицы | LCD |
| Цвет | белый с синим |
| Цифровое масштабирование | Нет |
| Энергопотребление | 29.7 Вт |
| Яркость | 250 лм |
| пульт ДУ | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 18 599 ₴









