
Комп'ютерний стіл Anda Seat Seeker Black (AD-D-PT-1600-01-B) ( 17231 ) DS
16 155 ₴
- Готово к отправке
- Код: AD-D-PT-1600-01-B-DS
+380 (73) 727-02-20
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Створено для ігор. Створіть свій власний стиль ігрової зони. Широкий простір, вільний від обмежень.
Широкий робочий стіл 160 x 60 см PLU L-подібної форми, ергономічний дизайн вигнутої поверхні, насолоджуйтеся роботою, не притискаючись до живота, насолода від гри та перемога.
Зона зберігання зліва, бойова зона посередині та робоча зона праворуч. Футуристичний робочий стіл із вуглецевого волокна. Текстура вуглецевого волокна, наповнена відчуттям технологій майбутнього. Покращена текстура, висока міцність, стійкість до високих температур і корозії.
Основа столу з вуглецевої сталі, зносостійка й антикорозійна
Зворотний підсклянник
Вбудована підставка для навушників
Регульована підставка для ніг
Прихований вхідний отвір
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ANDA Seat |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 1600 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Выдвижные ящики | Нет |
| Кабельный ввод | Нет |
| Материал рамы | Сталь |
| Материал столешницы | ДСП, пластик |
| Надставка | Нет |
| Наличие колес | Нет |
| Открытые полки | Нет |
| Подставка под системный блок | Нет |
| Регулятор высоты | Нет |
| Регулятор наклона | Нет |
| Светодиодная подсветка | Нет |
| Тип | Компьютерный |
| Форма | угловой |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 750 см |
| Глубина | 1200 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 155 ₴









